Search form

22.02.2011

Drukāt

Karnevāli un citas jautras izdarības biedrībās


No Ventspils ziņo Indulis Pāže: Domājot par aizvadīto un nākamo gadu Ventspils klubā notika svētku pasākums. Uz to bija sanācis ļoti daudz biedru.
Sākumā paši mazākie skaitīja pantiņus, lai saņemtu konfekšu paciņas. Tad sēdāmies pie pašu saklāta galda. Raisa un Oļegs Civkunovi uzstājās ar vakara tematikai piemērotu skaistu melodziesmu „Debesis ir tuvu klāt!”, kas rosināja sirsnīgas sarunas par aizvadīto gadu un nākamām iecerēm. Notika arī dažādas spēles un loterija.
Vakars pagāja ļoti ātri un nemanot, visiem gribējās uzkavēties vēl ilgāk.
 ***
 Liepājā: Klubā notika nedzirdīgo prasmju konkurss „Kurš ātrāks, kurš veiklāks un gudrāks?”. Šo pasākumu bagātināja dažādas atjautīgas spēles grupās. Apmeklētājus sadalīja divās komandās, un tās sīvi cīnījās, izpildot jautrus uzdevumus: kurš ātrāk apēdīs augļus, dārzeņus no šķīvja, kurš veiklāk saliks sagrieztas kartiņas un ar virtuves cimdiem savāks kārtis, izdzers glāzi ūdens utt.
Liepājnieki varēja trenēt arī savu redzes un prāta atmiņu: uz papīra sarakstīt vārdus ar iedoto pirmo burtu, aizsietām acīm uzzīmēt zaķi.
Jautrība turpinājās ar komandas dalībnieku pārģērbšanos jautros tērpos un citām atrakcijām. Atelpu visi guva pie tējas vai kafijas tases. Konkurss noslēdzās ar pārrunām par nākamajiem pasākumiem.
***
Kuldīgas biedrībā  notika karnevāls „Iesoļojam Jaunajā 2011”. Pārtapuši par dažādiem tēliem, karnevāla dalībnieki jautrā noskaņā kopīgi aizvadīja vienu sestdienu. Par pasākuma jautrību rūpējās kultūras pasākumu organizatore Ligita Liepiņa un valdes locekle Raimonda Tabaka.
 
 


 
Materiālus apkopoja: Ilze Kopmane
Foto: no Kuldīgas biedrības arhīva

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas