Search form

23.02.2011

Drukāt

Microsoft ziedo Latvijas Nedzirdīgo savienībai datorprogrammas par divdesmit četriem tūkstošiem

Photo

Latvijas Nedzirdīgo savienība saņēmusi lielisku dāvinājumu no Microsoft Latvija – jaunākās datorprogrammas 24 265 dolāru kopvērtībā. Saņemtais komplekts nodrošinās 23 Office un 23 Windows dažādu programmu ievietošanu LNS organizāciju datoros Rīgā un reģionos.


 


Ziedojumam pievienotajā pavadrakstā no Microsoft pārstāvniecības teikts:
„Mēs uzskatām, ka tehnoloģijas var veikt apbrīnojamas lietas. Tieši tāpēc mēs sadarbojamies ar tūkstošiem organizāciju, visā pasaulē, lai palīdzētu tām sekmīgi izpildīt savus uzdevumus ar mērķi – uzlabot cilvēku dzīvi un pozitīvi ietekmēt sabiedrību.
Apsveicam jūs kā daļu no mūsu redzeslokā iekļautās pasaules sabiedrības! Microsoft ar prieku atbalsta Latvijas Nedzirdīgo savienību, sniedzot šo Microsoft programmatūras ziedojumu.
Papildus tam piedāvājam arī citus resursus, padomus un instrumentus, lai palīdzētu jums strādāt daudz efektīvāk un īstenot savu misiju sabiedrībā. Šos resursus varat atrast www.microsoft.com/nonprofittoolkit ”.

Microsoft pārstāvniecībai nosūtīta pateicības vēstule par ziedojumu. Programmas pakāpeniski tiks ievietotas LNS darbinieku rīcībā esošajos datoros iestādēs Rīgā un reģionos.
 

Informācijas centra uzziņu servisa speciāliste Gunta Birnīte jau izmanto savā darbā jauno Windows programmu - dāvanu no Microsoft.
 
Teksts: Ilze Kopmane
Foto: Juris Grundulis

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas