Search form

25.02.2011

Drukāt

Kanādas nedzirdīgie sportisti gatavo prasību

Photo

Ziņu par Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu atcelšanu daudzi Kanādas sportisti saņēma jau pēc ierašanās Eiropā. Pašlaik viņi atgriezušies mājās, un Kanādas Nedzirdīgo sporta apvienība (KNSA) gatavojas iesniegt prasību pret šo spēļu rīkotājiem, lai atgūtu iztērētos līdzekļus.


KNSA izpilddirektore Kimberlija Rizzi paziņoja, ka apvienība apkopos visus rēķinus un precīzi noskaidros izlietoto naudas summu: „Kopīgie izdevumi varētu būt mērāmi vairākos simtos tūkstošos dolāru. Kad būs zināms precīzs skaitlis, mēs to nosūtīsim Slovākijas Organizācijas komitejai.”

Kanādas olimpiskajā delegācijā būtu bijuši 64 dalībnieki, to skaitā arī treneri un citas pavadošās personas.
Kanādas izlases hokejisti jau bija Eiropā, bet kērlinga spēlētāji no visas valsts bija sapulcējušies  Kvebekā*, lai izlidotu uz Parīzi, kad uzzināja nepatīkamos jaunumus.

Pateicoties ceļojumu aģentu atsaucībai, izdevās atcelt lidojumus uz Eiropu. Viņi arī palīdzēja nedzirdīgajiem sportistiem arī atgriezties viņu dzimtajās pilsētās.

Kanādas nedzirdīgie sportisti ir patiesi sašutuši un vīlušies: Mums tas ir principa jautājums – atgūt visu iztērēto un mēs darīsim visu, lai nauda atgrieztos mūsu rēķinā,” – tā uzsver  K. Rizzi.

*) Kvebeka – Kanādas province
 
Sagatavoja: Pēteris Vilisters

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas