Search form

28.02.2011

Drukāt

Grupas „Alias” 10 gadu jubilejai veltīts sarīkojums Raiņa skolā (papildināts)

23. februārī Rīgas Raiņa 8. vakara (maiņu) vidusskolas zālē notika integratīvās jauniešu grupas „Alias” 10 gadu jubilejas sarīkojums „Cik pasaule šī ir skaista”. Šajā koncertā piedalījās šīs grupas bijušie un esošie dalībnieki, dažādu skolu dziedātāji un grupas „Prāta vētra” solists Renārs Kaupers.


Sarīkojuma programma bija daudzveidīga. Tajā muzikālus koncertnumurus demonstrēja skolas tradicionālie sadarbības partneri no citām skolām: Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas, Valmieras Vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas, Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas un Strazdumuižas internātskolas – attīstības centra neredzīgiem un vājredzīgiem bērniem.

Valmieras Vājdzirdīgo skolas komanda sniedza melodeklamāciju ar dziesmu „Smaids” kopā ar grupas „Gain Fast” solistu Kasparu Zlidni. Savukārt dziesmu par alfabētu dziedāja Rīgas Nedzirdīgo skolas bērni ar Renāru Kauperu. Vēl bija vairākas dziesmas, ko izpildīja neredzīgie bērni, Raiņa skolas koris, grupas „Alias” melodeklamētāji. Nobeigumā notika sadziedāšanās ar solistu R. Kauperu.

Desmit gados grupa „Alias” izpildījusi desmitiem dziesmu daudzās vietās, tostarp Dziesmu un deju svētkos. Šajā grupā nomainījušies daudzi dziedātāji, bet par uzticību, grupas saglabāšanu un iedvesmošanu, melodeklamācijas popularizēšanu un oriģinālām idejām lielāko paldies pelnījusi šīs grupas dibinātāja un vadītāja Inese Immure. Viņa saņēma atzinības rakstu no Rīgas Izglītības, kultūras un sporta departamenta izglītības pārvaldes priekšnieka Ivara Balamovska, kas bija atnācis vērot šo sarīkojumu. Inesi sveica arī citi, tostarp vecie un jaunie grupas „Alias” melodeklamētāji.
 
Par to plašāk laikraksta „Kopsolī” marta numurā.

Par „Alias” desmit gadu jubilejas koncertu ziņo arī Valmieras Vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas - attīstības centra mājaslapa. Rakstu papildina bildes no pasākuma, kas ievietotas skolas mājaslapas fotogalerijā.
 
 


Vairāk foto - galerijā.

Teksts: Ivars Kalniņš
Foto: Egita Kondrate

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas