Search form

28.02.2011

Drukāt

Iznācis „Kopsolī” februāra numurs

Photo

Ar nelielu aizkavēšanos, bet pilnā apjomā un visā krāsainībā ar projekta „Klusuma pasaule” līdzfinansējumu iznācis laikraksta „Kopsolī ” otrais numurs šajā gadā. Abonentiem, kas to pasūtījuši Latvijas Pastā, tam jau jābūt pastkastītē, bet pārējie laipni lūgti pēc avīzēm uz vietas klubos, kultūras centrā „Rītausma”, Rīgas skolā, Informācijas centrā.


Šajā numurā atradīsiet daudz interesantu un noderīgu ziņu. Kaut vai sākot ar paziņojumu jau pirmajā lappusē par to, ka Nacionālajā teātrī 5. aprīlī izrādi „Anna Kareņina” varat noskatīties ar titriem. Uzzināsiet, kā tika panākta šī iespēja, ko var vērtēt kā soli sabiedriskās dzīves vides pieejamības vairošanā nedzirdīgajiem.

Par šo pašu jautājumu – vides šķēršļu novēršanu cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem
– domājam Latvijā, par to domā arī Eiropā. Varēsiet izlasīt Eiropas Parlamenta pirmā nedzirdīgā deputāta Adama Kosas  interviju.

Otra plašākā tēma
, kas iesākās jau pagājušajā gadā, – par šova „Krāsaini sapņi” norisi. Šoreiz jūsu uzmanībai  4. un 5. kārtas sagatavoto melodziesmu parādes izvērtējums.

Un, lūk, vēl viens visai nopietnu materiālu apkopojums – par un pret implantiem. Pašmāju un ārzemju pieredze, pētījumi, secinājumi. Ieteikumu nav, izvēle – pašu rokās.

Šķirot lappusi pēc lappuses, varēsiet lasīt ziņas no skolu dzīves, biedrībām, sporta pasaules; saņemt atbildes uz jautājumiem sociālajā jomā; uzzināt, kā diendienā strādā darbinieki Informācijas centrā Jāņa sētā 5; pavērot liepājnieku acīm viņu „otro māju” tapšanas gaitu; iepazīties ar gaidāmiem pasākumiem biedrību klubos un saplānot jubilāru sveikšanu.
 
Tas viss un vēl daudz kas cits jūsu zināšanai šajā pēdējā – ziemas  numurā. Jo nākamreiz tiksimies martā jau pavasara gaidās!


Teksts: Ilze Kopmane

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas