Search form

03.03.2011

Drukāt

Kopā izvēlēsimies: kura meitene visskaistākā, kura pārstāvēs Latviju Eiropā un pasaulē!


RĪGĀ
Misis deaf Latvia 2011
Par Mis titulu sacentīsies 6 skaistas Latvijas nedzirdīgās meitenes. Uzvarētāja pārstāvēs Latviju pasaules un Eiropas skaistumkonkursā Čehijas galvaspilsētā Prāgā.
Notiek: 6. martā pl. 14, k/c „Rītausma”, Kandavas ielā 27, Rīgā
Ieeja: biļetes par 2 ls var iegādāties līdz 5. martam Rīgas biedrībā, Elvīras ielā 19 vai pie k/c „Rītausma” direktores B.Aldersones, pasākuma dienā biļetes cena 3 ls
 
Izstāde “Skola 2011”
Lai palīdzētu skolēniem un studentiem izlemt par tālāko izglītošanās ceļu, Latvijas izglītības iestādes prezentēs mācību programmas, kas tiks piedāvātas 2011./2012. mācību gadā, kā arī informēs par iestājeksāmeniem un citām prasībām studēt gribētājiem.
Izstādē piedalīsies vairāk nekā 140 dalībnieki no 14 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Kanādas, Šveices, Čehijas, Vācijas, Dānijas, Somijas, Lielbritānijas, Nīderlandes, Jaunzēlandes, Krievijas un ASV. Četrās izstādes dienās apmeklētāji vienkopus varēs iegūt plašu informāciju par valsts un privātajām augstskolām, vidusskolām, koledžām, arodskolām, kā arī mācību centriem, valodu kursiem, tālmācību, e-studijām. Izstādē varēs uzzināt par interešu izglītību un iepazīties ar svešvalodu un citu mācību kursu piedāvājumu, kā arī būs pieejama informācija tiem, kuri ir izlēmuši studēt augstskolās vai mācīties kursos ārvalstīs.
 
Baltijas Grāmatu svētki 2011
Izstādes apmeklētāji četras dienas varēs piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, tikties ar ievērojamiem rakstniekiem, aplūkot daudzveidīgu grāmatu ekspozīciju, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, iegādāties grāmatas par īpaši izdevīgām izstādes cenām un mainīties ar citu lasītāju grāmatām. Arī jaunajiem grāmatu lasītājiem izstādē būs interesanti, jo ir paredzēti īpaši bērniem rīkoti pasākumi un prezentācijas.
Notiek: 3. – 6. martā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala, 3. – 5. martā pl. 10 – 18; 6. martā 10 – 17 Ķīpsalas ielā 8
Ieeja: pieaugušajiem 3 Ls, skolēniem, studentiem, skolotājiem 2.50 Ls; grupām virs 10 cilv. 2 Ls/cilvēka. Ieejas biļete derīga apmeklējumam abās izstāžu zālēs
 
 
Āfrikas ziloņi Rīgā
No tālās, saulainās Madrides uz Rīgas cirku  atbraukuši trīs temperamentīgi spāņu viesmākslinieki: neparasts žonglieris Eriks un divi ekvilibristi uz virves – Hose Luis un Hose Jnr, kas skatītājiem demonstrēs pārsteidzošus līdzsvara trikus uz nostieptas virves. Pēc sešu gadu pārtraukuma cirkā atkal  redzami trīs milzīgi Āfrikas ziloņi slavenā  dresētāja Sonny Frankelli vadībā. Ar draudzīgo un rūpju pilno attieksmi pret saviem lielajiem dzīvniekiem  dresētājs ir kļuvis par vienu labākajiem pasaulē. Šie un vēl daudzi citi pārsteigumi garantēti.
Notiek: līdz 13. martam, Rīgas cirkā, biļešu cena 5 – 15 Ls (bērniem līdz 5 gadiem ieeja bez maksas, ja neaizņem sēdvietu), tās var iegādāties cirka kasēs un www.bilesuserviss.lv
 
SIGULDĀ
Ballītes Svētku laukumā
Ziemas spēles, apmācības, atrakcijas un ballīte, tas viss Siguldā, lai kopā visa ģimene pavadītu fantastisku sestdienu.
Notiek: 5. martā pl. 15 – 18, Svētku laukumā
 
Ekstrēmo ziemas sporta šovs
Visiem, kam patīk trakas un asas izjūtas, jādodas skatīties interesantu šovu.
Notiek: 5. martā pl. 19, Siguldas pilsētas trasē
 
VENTSPILĪ
Princešu diena
Princešu dienā varēs „ceļot” uz Spāniju un pils darbnīcās apgūt vēdekļu darināšanas prasmes, uzburt sev rozi, iemācīties flamenko dejas soļus, pagaršot spāņu nacionālās virtuves našķus.
Notiek: 5. martā pl. 12 – 15, Livonijas ordeņa pilī, Jāņa ielā 17
Ieeja: pieaugušajiem 1.50 ls; studentiem, skolēniem, pensionāriem un invalīdiem 0.75 ls; ģimenes biļete 2.50 Ls
 
„Nāc draudzēties ar teletūbijiem”
Pasākums visai ģimenei un ikvienam interesentam.
Notiek: 6. martā pl. 12 Bērnu pilsētiņā un pl.15 bērnu pilsētiņā „Fantāzija”
 
TUKUMĀ
Pavasara jampadracis kopā ar veikalu Mikko
Gan lielus, gan mazus gaidīs draudzīgs Lācēns un Bitīte, kuri gādās par saulainu noskaņojumu un iesaistīs jautrās aktivitātēs, būs arī maizes cepšana un pārsteiguma balvas uzvarētājiem.
 Notiek: 5. martā pl. 11 – 13, tirdzniecības centrā „Bonus.lv”, Meža ielā 28
 
Modes skate „Caur puķēm”
Sieviešu dienai veltīta modes skate, kurā būs skatāma dalībnieču un citu entuziastu austi, adīti un tamborēti darbi – apmetņi, lakati, šalles un citi darinājumi. Mīļi gaidīts ikviens, īpaši jau sievietes.
Notiek: 5. martā pl. 13, Audēju darbnīcā, Tidaholmas ielā 3
 
JELGAVĀ
Tautas dejas ansambļa „Kalve” koncerts
Koncertā tiks izdejotas skatītājiem mīļas un zināmas latviešu zelta fonda dejas, gan pavisam jaunas un enerģijas bagātas attiecību dejas. Koncerts sola arī pārsteigumus!
Notiek: 5. martā pl. 16, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Lielajā aulā, Lielajā ielā 2
Ieeja: bez maksas
 
 
Apskatu no interneta materiāliem sagatavoja: Gunta Birnīte

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas