Search form

07.03.2011

Drukāt

Latvijas skaistumkaraliene izvēlēta: Miss Deaf Latvia 2011 – Vita Riņķe

Svētdienas pēcpusdienā 6. martā LNS k/c „Rītausma” notika skaistumkonkurss „Miss Deaf Latvia 2011”. Skatītāji bija saradušies kuplā skaitā, bija jūtama liela interese par konkursa dalībniecēm, norisi un iznākumu.


Pasākumu vadīja Elfa Zariņa un Ivars Kalniņš. Par Mis, Vicemis un Mis Skatītāju simpātijas tituliem sacentās šādas skaistules: Marina Ogorodņikova, Agnese Kalnāja, Laura Gaile, Dace Vingre, Vita Riņķe, Valērija Šļahtina. Žūrijā: aģentūras Mis Latvija direktore Inta Fogele, Avon kompānijas pārstāve Ināra Bērze, Misters Latvija 2010 Jānis Verners, Vicemisters Latvija 2010 Romāns Voitaņecs un Misters foto 2008 Artūrs Bernāts.Konkursa sākumā dalībnieces vispirms iepazīstināja ar sevi, atbildēja uz vienkāršiem vakara vadītāju jautājumiem. Pēc tam katra sniedza nelielu, sev raksturīgu priekšnesumu, piemēram, Laura Gaile demonstrēja teikvondo vingrinājumus, bet Valērija Šļahtina nodejoja austrumu deju. Sekojošais uznāciens peldkostīmos publiku nešaubīgi pārliecināja, ka visas konkursa dalībnieces ir ne vien sejā glītas, bet arī lieliskā fiziskajā formā. Taču skaidrāk bija redzams arī tas, ka meitenēm acīmredzot pietrūcis laika pienācīgi noslīpēt skatuviskās kustības.

Skatītāji varēja vērot, vērtēt un, uz ieejas biļetes uzrakstot savas simpātijas numuru, nobalsot. Kad balsošana bija galā un arī žūrija tikusi skaidrībā, uz skatuves kāpa LNS viceprezidente Sandra Gerenovska, lai paziņotu Mis Skatītāju simpātiju. Izrādījās, ka tautai visvairāk iepatikusies Agnese Kalnāja, viņai arī tika šī titula kronis. Pēc tam Inta Fogele paziņoja Vicemis titula ieguvēju – tā atkal izrādījās Agnese Kalnāja. Tātad Agnese ieguva veselus divus titulus. Un visbeidzot tika nosaukts uzvarētājas vārds: par Miss Deaf Latvia 2011 kļuva Vita Riņķe!Plašāk par konkursu, kā arī intervijas ar uzvarētājām, Intu Fogeli un citiem lasiet nākamajā „Kopsolī”.Vairāk foto - galerijā.
 
Teksts: Zigmārs Ungurs
Foto: Juris Grundulis

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas