Search form

30.03.2011

Drukāt

Kristaps Legzdiņš : gandarīts par uzvaru pasākuma „Amatnieku svētki 2011” logo konkursā

Photo

Nesen noslēdzies profesionālās izglītības iestāžu jauniešu pasākuma „Amatnieku svētki 2011” logo konkurss.


Par šo svētku logo žūrija vienbalsīgi apstiprinājusi nedzirdīgā Kristapa Legzdiņa  darbu.

Uzziņa: Kristaps Legzdiņš 2009. gadā beidzis Rīgas Nedzirdīgo skolu. Patlaban mācās Rīgas Amatniecības vidusskolas Vides dizaina nodaļas II kursā, kur apgūst multimediju speciālista amatu.

Konkursam bija iesūtīti un tika izskatīti 59 darbi: no Jelgavas Amatniecības vidusskolas, Rīgas Tirdzniecības tehnikuma, Alsviķu Profesionālās skolas, Malnavas koledžas, Valsts Priekuļu lauksaimniecības tehnikuma, Rīgas Amatniecības vidusskolas un Latgales Transporta un sakaru tehniskās skolas audzēkņiem.

Lūk, Kristapa komentārs par savu uzvaru:
„Kad man skolā piedāvāja piedalīties konkursā, biju patīkami pārsteigts un priecīgs. Līdz konkursa noslēgumam bija atlicis maz laika – 3 dienas. Mājās sāku domāt, kā gatavot logo, meklēju internetā informāciju par amatniekiem. Pārdomāju to, kas viņus vieno. Galvenā doma – kopīgais ir roku darbs. Tāpēc izvēlējos rokas simbolu, un tad tikai atlika visu likt kopā: gan āmuru, gan otu, gan adatu. Tie ir amatnieku tradicionālie darbarīki arī tiem amatiem, ko skolēni apgūst skolā.
Protams, neiztrūkstoša ir arī mūsdienu tehnoloģiju laikmetā tik nepieciešamā datorpele, kuru pats ikdienā izmantoju, jo mācos web dizainu. Protams, par uzvaru biju patīkami pārsteigts. Vislielākais prieks par to, ka tāds bija vienbalsīgs žūrijas vērtējums un ka amatnieku svētku norises vieta būs Jelgava, mana dzimtā pilsēta.
Uzvara konkursā dod  gandarījumu, enerģiju un iedvesmu nākotnes darbiem.”

Visus iesūtītos darbus interesenti var apskatīt Valsts izglītības satura centrā, Strūgu ielā 4, Rīgā.


Rakstu sagatavojusi: Laura Reisele


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas