Search form

29.08.2011

Drukāt

Darba grupa pieņēmusi lēmumu: nevienu LNS piederošo īpašumu Rīgā nepārdot

LNS Domes izveidotā nekustamo īpašumu darba grupa divus mēnešus strādājusi, lai izvērtētu LNS piederošo īpašumu izmantošanas risinājumus Rīgas teritorijā. Tagad tā nonākusi līdz gala lēmumam, ņemot vērā izteiktos priekšlikumus no iepriekšējās LNS Domes sēdes, publiskās diskusijas KC „Rītausma” un dažiem personīgiem ierosinājumiem.


Darba grupas vadītājs Varis Strazdiņš informē: „Esam apkopojuši visus mūsu rīcībā esošos priekšlikumus, un komisijas izstrādāto apkopojumu izskatīs LNS Domes sēdē, kas notiks rudens sākumā.

Jāpiebilst, komisijas pieņemtais lēmums nav nekas galīgs. Ja kāds izteiks vēl kādu jaunu priekšlikumu, arī tas tiks izskatīts. Bet mūsu lēmuma pamatā ir tas, ka radikāli mainīt neko nerosinām, bet gan iesakām saglabāt visus esošos īpašumus Rīgas teritorijā. Jāsaka, ka iesniegt priekšlikumus par īpašumu uzturēšanas problēmām komisijai nebija uzdots, tāpēc veicām tikai situācijas izvērtēšanu.

Konkrēti attiecībā uz bijušo Rīgas skolas internāta ēku, par kuru bija izteikti dažādi mūsu cilvēku viedokļi,  komisija ieteikusi iespēju robežās to iekonservēt. Lai ēku izmantotu LNS vajadzībām, būtu jāiegulda lielas finanses, kas LNS rīcībā pašlaik nav. Tomēr tas neizslēdz iespēju to arī pārdot, ja parādīsies kāds, kas būtu gatavs šo ēku pirkt par ievērojamu cenu, piemēram, par miljonu.”

Komisija savā darba procesā un lēmumā vairāk orientējusies uz 3 LNS nekustamā īpašuma objektiem: KC „Rītausma”, Jāņa sētas 3. stāvu un bijušo skolas internāta ēku. Ja tomēr ir kādi labāki risinājumi, tad joprojām esat laipni lūgti tos izteikt.
 
 
Teksts: Ivars Kalniņš

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas