Search form

02.09.2011

Drukāt

Informācija par sociālo palīdzību Rīgas iedzīvotājiem

Gatavojoties jaunajam mācību gadam, rīdziniekiem ir iespēja saņemt pabalstu mācību līdzekļu iegādei, informē Rīgas Domes Labklājības departaments. Pabalstam iespējams pieteikties līdz š.g. 31. oktobrim. Atgādinām, ka par šo pabalstu jau informējām 10. augusta videoziņās nr. 100 un informatīvajā izdevumā “Rīgas Nedzirdīgo Ziņas” nr. 2.


Ar sīkāku informāciju par šī pabalsta saņemšanas iespējām lasiet rakstā “Aicinām saņemt pabalstu mācību līdzekļu iegādei!”, kas ievietots sadaļā “Sociālās ziņas”. Turpat var iepazīties ar citiem pakalpojumiem Rīgas pilsētas iedzīvotājiem.
 
Rakstā “Sociālā palīdzība Rīgā 2011. gadā” ir detalizēta informācija par sociālajiem pabalstiem un sociālajiem pakalpojumiem. Par iespēju saņemt silto ēdienu skatiet rakstā “Sešas siltā ēdiena izsniegšanas vietas mazaizsargāto iedzīvotāju ēdināšanai Rīgas pilsētā” un informāciju par dienas un dienas aprūpes centriem atradīsiet šeit.
 
Ar detalizētu informāciju iespējams iepazīties Rīgas Domes Labklājības departamenta mājalapā - www.ld.riga.lv/aktuala_informacija.html latviešu un krievu valodā.
 
 
Teksts: Informācijas centrs

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas