Search form

12.09.2011

Drukāt

Nedzirdīgo diena Valmierā – šoreiz veselīga un sportiska

Photo

Septembris visā pasaulē nedzirdīgo kopienai norisinās zem Pasaules Nedzirdīgo dienas zīmes, un arī Latvijā visās mūsu biedrībās tiek organizēti pasākumi par godu šai dienai.


Valmierieši 10. septembra pēcpusdienā pulcējās Rubenē, netālu no Valmieras, atpūtas kompleksā „Mazais Ansis”, lai projekta “Klusuma pasaule ”aktivitāšu ietvaros piedalītos Nedzirdīgo dienai veltītajā nūjošanā apkārt Vaidavas ezeram.

Šī tradīcija iesākās pagājušajā gadā un arī bez īpašas reklāmas sapulcēja daudz dalībnieku. Šogad arī piedalījās gan jauni, gan veci, gan valmierieši, gan arī kupls pulciņš rīdzinieku.

Nūjošana laikam ir otrs populārākais veselību veicinošais masu sporta veids pēc BOCCIA, ko biedrībā pārņēmām no mūsu sadarbības partnera – Valmieras jauniešu invalīdu sporta kluba „StarsS”. 

Šī kluba sporta instruktores Sandra un Sarmīte jau trešo gadu vada arī nūjošanas apmācību „Klusuma pasaules” ietvaros notiekošajā nūjošanas nometnē, tāpēc šis masu sports valmieriešiem tik ļoti pie sirds.

Pēc lielā gājiena apkārt ezeram un mazas kafijas pauzes vakars turpinājās SK „Tālavas NS” organizētajā pasākumā, ieskaitot pēršanos veselīgā pirtiņā un mērcēšanos ledusaukstā avota ūdenī.

Veselā miesā vesels gars! Sveicam visus Pasaules Nedzirdīgo dienā!

Teksts un foto: Dace Lāce


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas