Search form

14.09.2011

Drukāt

Kuldīgā: Pašu izaudzētās ražas skate un meža veltes sēņotājiem


No 5. līdz 9. septembrim Kuldīgas biedrībā sarīkotajā izstādē „Krāsainais rudens” ikvienam bija iespēja aplūkot pašu dārzos izaudzēto. Izstādes dalībnieki varēja priecāties par krāšņiem rudens ziediem – dālijām, asterēm, mārtiņrozēm, vēlajiem krokusiem, anemonēm, margrietiņām un citiem augļiem un dārzeņiem – vīnogām, āboliem, tomātiem, papriku, dzērvenēm, topinambūru, gurķiem, ķirbjiem.

Vislielāko ķirbi šogad bija izaudzējusi Jurševsku ģimene, visinteresantāko tomātu „Gurķītis” – Tatjana Dāvida, un Ligitai Liepiņai šogad ļoti gardas padevušās vīnogas.

Liels paldies visiem izstādes dalībniekiem par atsaucību!
 


 
Foto: Juris Ozoliņš
 

 
9. septembra rītā Maņģenes mežā tika dots starts visiem sēņotājiem, kuri piedalījās Kuldīgas biedrības rīkotajā konkursā „Labākais sēņotājs 2011.” Sacensības notika līdz vieniem dienā. Ar pilnajiem un ne tik pilnajiem spaiņiem un groziem dalībnieki atgriezās biedrībā uz svēršanu. Rezultāti apliecināja: labākie sēņotāji ir vīrieši!

Pats veiksmīgākais sēņotājs Kuldīgā ir Arnis Jurševskis, kurš salasīja pāri par 4 kg sēņu. Otro vietu dalīja Guntars Jurševskis ar Jāni Oskaru Birģeli, un godpilnajā trešajā vietā ierindojās Guntis Dāvids. Pirmās vietas uzvarētājs balvā ieguva vērtīgu grāmatu „Sēņosim”.
 

 
Vairāk foto - galerija.
 
Tekts: Žanete Škapare
Foto: Žanete Škapare un Ligita Liepiņa

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas