Search form

16.09.2011

Drukāt

Sveiciens visiem Nedzirdīgo dienā no Daugavpils!

Photo

Par godu Vispasaules nedzirdīgo dienai 10.septembrī projekta „Klusuma pasaule” ietvaros notika pasākums „Mūsu diena’’ Daugavpils biedrībā.


Dalībnieki vispirms pilsētas kapos apmeklēja savu mirušo LNS Goda biedru atdusas vietas, sakopa tās  un nolika ziedus. Kopā tādi ir seši biedri, bet tieši Daugavpilī mūža mājas atraduši 5 – tie ir aizsaulē aizgājušie Sergejs Sigņejevs, Antons Stapkevičs, Marija Ivanova, Janīna Vaivode un Leontijs Jefimovs. 
 
Šo biedru kapu vietas mums parādīja Natālija Leitāne, paldies viņai. Diemžēl Goda biedre Katrīna Kuļiševska tagad mūžīgā mierā atdusas patālu no mums - Ludzas rajonā.
 
Pasākuma turpinājumā pastāstīju par šo biedru ieguldījumu LNS un savas biedrības attīstībā, nesavtīgo darbu nedzirdīgo kopienas, savas organizācijas un LNS izaugsmes labā.
 
Tad visi devāmies uz biedrību, kura bija iespēja iepazīties ar fotoreportāžu no Nedzirdīgo dienas koncerta, kurā piedalījās arī Daugavpils pašdarbnieki pagājušajā gadā Viļņā un Rīgā, kā arī sniedzu informāciju par Pasaules nedzirdīgo dienas tradīcijām un paredzēto saietu Rīgā par godu tai.
 
 
 Teksts un foto: Elvīra Čaika

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas