Search form

16.09.2011

Drukāt

NETICAMI? BET FAKTS!

Visa Latvijas Nedzirdīgo savienība bija pārstāvēta kultūras centrā „Rītausma” 15. septembra pēcpusdienā. Kas tik īpašs tur notika? Tur godināja kādu cilvēku. Izrādās, kaut kā nemanāmi sagadījies, ka mūsu Prezidentam Arnoldam Pavlinam aprit apaļi sešdesmit gadi. Neticami, vai ne?


Neticami ir arī tas, ka man pirmoreiz pietrūkst vārdu, lai aprakstītu šo pasākumu. Mūsu Prezidents saņēma tik daudz mīlestības un cieņas apliecinājumu, tik daudz neviltoti sirsnīgu novēlējumu, ka vārdi ir bezspēcīgi šīs emociju straumes priekšā.


Apsveicēji bija no visām reģionālajām biedrībām, arī no RB Tukuma un Jelgavas grupām, RB pensionāru kolektīva, ieradās arī visi kolēģi no Elvīras ielā 19 mītošajām struktūrvienībām, kā arī Informācijas centra darbinieki un LNSF. Bija vēl daudzi citi, gan no nedzirdīgo sabiedrības, gan no tuvāko radu un draugu puses.

Apsveikumi mijās ar humorpilniem priekšnesumiem, pa vidu atraktīvi izrīkojās ceremonijmeistares  Dana un Antra, kā arī vesels „orķestris” diriģentes Olgas vadībā gādāja par muzikālo fonu.  


Tikko apsveikumi beidzās, visi metās uz skatuves pusi pēc autogrāfa. Izrādījās, ģimene savam mīļajam jubilāram sagādājusi īpašu pārsteigumu: slepeni savākti viņa jaunības gadu dzejoļi un tapusi maza, jauka grāmatiņa. Tad nu autoram nācās krietni pastrādāt, lai sniegtu autogrāfus uz visām ap simts grāmatiņām, kuras tika dāvinātas klātesošajiem.

 
Arī pēc šīs nostrādināšanas apsveicēji savam tik cienītajam un mīlētajam Prezidentam atpūsties neļāva, visi gribēja nofotografēties kopā ar ziedos grimstošo jubilāru.
 
Taču ar to arī sabiedrības prieki bija beigušies. Viceprezidente Sandra Gerenovska kopā ar KC tulkiem paņēma godāto jubilāru zem rokas, aizveda un iesēdināja limuzīnā. Jā, jā, tieši no savas godināšanas mūsu Arnolds Pavlins devās mazā dažu dienu atpūtā – uz Romu, uz mūžīgo pilsētu…
 


Vairāk foto - galerijā.
 
Teksts: Zigmārs Ungurs
Foto: Juris Grundulis un Valdis Krauklis

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas