Search form

21.09.2011

Drukāt

Liepājniekiem pašiem prieks par savu veikumu

Photo

17. septembrī pie mums Liepājā ieradās pasniedzējas no Rīgas – Santa Kesenfelde un Guna Priede, lai vadītu nodarbības, realizējot speciāli nedzirdīgajiem ļaudīm sagatavoto radošās pašizteiksmes programmu.


Santa  mācīja gatavot brošas, dažādas piespraudes, un tās mums, liepājniekiem, savā gaumē sanāca pat ļoti labi.

Guna
savukārt mūs mudināja uzmanīgāk ielūkoties daudzveidīgajā  krāsu pasaulē, izmēģinot savas spējas  zīmēšanā. Par iegūto rezultātu prieks un patīkams pārsteigums bija visiem, to vidū arī pašmāju māksliniekam biedrības biedram Jurim Spēkainim.

Nodarbību dalībniece Maija Vilciņa
atzina: „Man ļoti patika zīmēšana un krāsošana, tas lieliski nomierina, jutos gluži kā pēc sarunas ar psihologu. Jā, un, veidojot brošas, pašai par pārsteigumu, man radās dažādas idejas. Vērtīgas ir šādas praktiskas darbošanās, kas rosina radošo iztēli …”

Arī nākamā nodarbība jau norunāta – jaukās pasniedzējas pie mums ieradīsies   22.oktobrī ar jaunām un radošām idejām. Nāciet mūsu pulkā!
 
Šādi pasākumi regulāri notiek LNS projekta „Klusuma pasaule” 2.10. aktivitātes „Saskarsmes un radošās pašizpausmes iemaņu apguves programmas izstrāde un realizācija ” ietvaros. Tas patiešām ir ieguldījums mūsu nākotnē, kā to apliecina šī ESF finansētā projekta moto.
 
 
Teksts: Gundega Paņko 
Foto: Roberts Kesenfelds

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas