Search form

28.09.2011

Drukāt

Rīgas dome aicina apmeklēt Pasaules sirds dienas pasākumus

Photo

Katru gadu septembra beigās atzīmē Pasaules sirds dienu. Rīgas domes Labklājības departaments kopā ar sadarbības partneriem aicina rīdziniekus apmeklēt dažādus pasākumus, kuru laikā varēs uzzināt par sirds veselības veicināšanas iespējām, piedalīties daudzpusīgās aktivitātēs, kā arī saņemt konsultācijas un informāciju par veselīgu dzīvesveidu. Visi pasākumi ir bez maksas!


Šodien, 28. septembrī, Rīgas pašvaldības SIA „Iļģuciema poliklīnika” (Buļļu iela 7) no pl. 13 līdz 15 (41. kabinetā) būs iespēja bez maksas saņemt terapeita konsultācijas par sirds veselības veicināšanu un izmērīt asinsspiedienu.
 
Rīt, 29. septembrī,  Latvijas Ārstu biedrības pagalmā (Skolas ielā 3) no pl. 15 līdz 19 „Veselīgi produkti veselīgam dzīvesveidam” un „Ēdīsim dārzeņus un augļus 5 reizes dienā!” noslēguma pasākuma laikā bez maksas būs iespēja izmērīt asinsspiedienu, noteikt cukura līmeni asinīs un ķermeņa masas indeksu, „veikt kustību testus” kā arī saņemt konsultācijas un informāciju par veselīgu dzīvesveidu.

Parīt, 30. septembrī
Rīgas Centrāltirgū pasākums „ Veselai sirdij! ” Miķeļdienas svinību ietvaros no pl. 11 līdz 14. Būs iespēja saņemt informatīvo materiālu par augļu, dārzeņu un ogu uzturvērtību un to ietekmi uz veselību, recepšu bukletus: kā viegli, lēti, garšīgi pagatavot veselīgu maltīti, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs un spēlēs.


Sagatavoja: Inese Immure


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas