Search form

07.11.2011

Drukāt

Pie atmiņu ugunskura bija silti un omulīgi (foto)

Photo

Uz atkal saredzēšanās pasākumu LNS projekta "Klusuma pasaule" ietvaros ar Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts līdzfinansējumu kultūras centrā Rītausma sestdien no vairākiem novadiem ieradās bijušie un pašreizējie LNS, KC Rītausma, MRU darbinieki un viņu draugi.


Vakaru vadīja LNS viceprezidente Sandra Gerenovska. Viņa aicināja visiem kopīgi atcerēties kādreizējo kopāstrādāšanu,  bijušos kolēģus un pieminēt ar klusuma brīdi tos, kas aizgājuši citā saulē. Viņa demonstrēja arī prezentāciju ar vēsturiskām fotogrāfijām, kurās mēs visi nu tik jauniņi, tik smukiņi, ka nudien bija grūti atpazīt… Paskatieties paši, vai tiešām pazīstat visus, kas redzami šajā prezentācijā.

LNS prezidents Arnolds Pavlins savā uzrunā uzsvēra kopības sajūtu, vienalga, vai laiki vieglāki vai grūtāki, bet galvenais, lai mēs tos pārdzīvotu kopīgi. Tā ir liela vērtība – mūsu kopīgā dzīve, viņš uzsvēra.

Vēlāk vakara dalībnieki uzstājās ar stāstījumu par savu pieredzi, nokļūšanu LNS sistēmā un interesantākajiem notikumiem agrākajās kopīgajās darba gaitās. Vai daudz tādu stāstītāju atradās? Un ko tad viņi pastāstīja? To varēsiet uzzināt, kad atšķirsiet jauno novembra Kopsolī.
 

Vairāk foto - galerijā.
 
Teksts: Zigmārs Ungurs
Foto: Valdis Krauklis

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas