Search form

09.11.2011

Drukāt

Muzikāla izrāde „Sudraba slidas” ar titriem visai ģimenei

Latvijas Nacionālais teātris turpina piedāvāt izrādes ar titriem latviešu valodā cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem. Piektdien, 9. decembrī pl. 19 tiks izrādīta jauna muzikāla izrāde „Sudraba slidas” visai ģimenei.


Tā veidota pēc amerikāņu rakstnieces Mērijas Meipsas-Dodžas grāmatas „Sudraba slidas” un ir „viens no pazīstamākajiem Ziemassvētku stāstiem par 19. gadsimta Holandi – tās aizsalušajiem kanāliem, pa kuriem bērni skrien ar slidām, vējdzirnavām, kas griežas ziemas vējos, un mājām, kurās mīt mazie holandiešu bērni, paēduši, silti apģērbti un laimīgi. Tikai pašā pilsētiņas nomalē, pussabrucis un pelēks, slejas kāds trūcīgs namiņš, kurā dzīvo mazā Grētele, viņas krietnais brālis Hanss, viņu vienmēr norūpējusies, darbos nogurusī mamma un slimais tēvs, kurš pēc nelaimes gadījuma uz dambja ir zaudējis atmiņu un neatceras to, kur noglabājis paprāvu naudas summu.Tuvojas slidošanas sacensības, visiem bērniem ir slidas, izņemot Grēteli un Hansu. Tomēr dzīve bagātos bērnus nav padarījusi skopus un ļaunus, viņu sirdis nepieņem to, kas viņiem šķiet netaisns – cilvēku šķirošanu pēc viņu maka biezuma, un notiek brīnumi...”

Izrādes režisors Edmunds Freibergs, mūzikas autors ir Raimonds Pauls, bet dziesmu tekstu autors Jānis Elsbergs. Kustības iestudējis horeogrāfs Alberts Kivlenieks, kas kļuva plaši pazīstams pēc TV šova „Dejo ar zvaigzni”.       

Rīgas biedrības biedri, kuri vēlas apmeklēt šo izrādi un iepriecināt savus bērnus, biļetes var pasūtīt pie Vitas Kamares vai Brigitas Aldersones. Cena: 2. balkonā 3 Ls (20 biļetes), 1. balkonā  3. rinda 9 lati (8 biļetes), 6. loža 2. rinda 5,50 lati. (4 biļetes). Pārējiem biedrības biedriem par iespēju apmeklēt šo izrādi interesēties pie sava kluba vadītāja. Pieteikties līdz 22. novembrim.


 
Teksts: Inese Immure

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas