Search form

11.11.2011

Drukāt

Izklaidējošas un izglītojošas aktivitātes nedēļas nogalē


11. novembris – Lāčplēša diena. Lai pieminētu mūsu brīvības cīnītājus, apmeklējiet pasākumu kompleksu ”Brīvības cīnītāju gars cauri visiem laikiem” (17.30 – 23). Varat vērot lāpu gājienu no Rīgas Brāļu kapiem maršrutā Brīvības iela – O. Kalpaka piemineklis – Brīvības piemineklis – Strēlnieku laukums – 11. novembra krastmala. Strēlnieku laukumā notiks senāku laiku un mūsdienu tuvcīņas paraugdemonstrējumi. Ugunsplosta palaišana Daugavā, tēja un ugunskuri….
 
  
Jūs meklējāt darbu vai karjeras iespējas? Ejiet uz izstādi „Darbs EXPO 2011” Ķīpsalā. Uzzināsiet par aktuālajiem darbu jautājumiem, profesionālās apmācības un kursu iespējām Latvijā un Eiropā, uzņēmējdarbības iespējām. Un varbūt tur atradīsiet kādu darbu.
Šajā izstādē bezdarbnieki varēs atrast svarīgu informāciju par darba meklēšanas iespējām, pieteikties uz kādu apmācību, iepazīt biznesa pamatus. Tur jauniešiem būs daudz iespēju. Un vēl šis tas… Plašāka izstādes programma skatāma: http://www.bt1.lv/bt1/dki/?link=00200000
Izstādes darba laiks: 11.novembrī pl.10 – 18, bet 12. novembrī pl.10 – 16. Ieejas maksa tikai viens lats.
 
Jums uzbrukusi rudens depresija? Trūkst saules gaismas? Nezināt, ko piedāvāt saviem bērniem brīvdienās? Aizejiet uz Saules muzeju, kas šoruden atvērts jaunā vietā.
Šajā muzejā var ne tikai aplūkot dažādas kolekcijas par sauli, bet uz vietas ir iespēja radoši izpausties: apgleznot muzeja dāvināto ģipša sauli. Pēcāk šī saule varēs starot jūsu mājā.
Maksa par muzeja un radošās darbnīcas apmeklēšanu pieaugušajiem ir 2.50 Ls, bet skolēniem, pensionāriem – 2 Ls. Savukārt bērniem (4 – 6 gadi) – 1 lats. Tikai radošās darbnīcas apmeklējums: 1 lats par katru ģipša saulīti. Atvērts katru dienu, pl.10 – 19. Muzejs atrodas Vecrīgā, Vaļņu ielā 30.
 
Tuvojas ziema, apģērbu skapis ir patukšs? Latgalieši 11. – 13. novembrī varēs doties uz Daugavpils Olimpisko centru, kur būs „Discounter Clothing” apģērbu izpārdošanas tirdziņš.
Tur var iegādāties jaunus un labas kvalitātes apģērbus, apavus un aksesuārus par katram pieņemamām cenām. Tirdziņš notiks "B" laukumā. 11.11. pl.13 – 19, 12.11 pl.10.00 – 19, 13.11 pl.10.00 – 16
 
 
Sporta līdzjutējiem 12. novembrī ir iespēja noskatīties LNSF organizēto nedzirdīgo zāles futbola čempionātu vīriešiem. Tajā piedalīsies 3 komandas, un tas notiks Ķekavas sporta centrā „Bultas”. Apmeklētājiem ieeja bezmaksas.
Programmā:
12 – Latgale un SK „Tālavas Nedzirdīgo sports”
13.15 – RSK „Nedzirdīgo Sports” – SK „Tālavas Nedzirdīgo sports”
14.30 – RSK „Nedzirdīgo Sports” – Latgale
16 – apbalvošana
  
 
 

Uzmanību, sievietes! Šonedēļ iepazīstieties ar jaunu sieviešu žurnālu „Stella”. Tas turpmāk’’ iznāks trešdienās - žurnāla „Marta” vietā un maksās 55 santīmus.
Žurnāls piedāvā sievietes ikdienā svarīgas tēmas: skaistumkopšana, mode, mīlestība, bērni, ģimene un veselīgs dzīvesveids. Tātad tā ir laba lasāmviela nedēļas nogalei.
 


 
 

Brīvdienās esat nolēmuši palikt gultā, neizejot ārā? Varu ieteikt lielisku un viegli lasāmu grāmatu „Uzdāvini jaunu dienu”, autore Biruta Eglīte. Šīs grāmatas cena ir apmēram 2 lati.
Tas ir aizraujošs psiholoģisks romāns. Galvenajam varonim Adrianam ir 18 gadu, viņam bija viss, ko vien var vēlēties: simpātisks, attapīgs un sportisks, arī mācībās viens no labākajiem, kabatas nauda viņam bija vienmēr vairāk nekā citiem. Kādā dienā notika nelaimes gadījums, Adrians vairs nevarēja staigāt… Sabruka visas viņa iepriekšējās dzīves vērtības, jāsāk dzīvot no jauna…
 
 
 
Nākamnedēļ, 18. – 20. novembrī Briselē (Beļģijā) notiks Nedzirdīgo festivāls „Pivisual”. Trijās dienās notiks Nedzirdīgo mākslinieku izstāde, otrajā dienā – zīmju valodas festivāls un ielas mākslas pasākums (dejas).
Mūsdienās aizlidot uz kādu Eiropas pilsētu vairs nav dārgi. Varat izmantot lēto aviokompānijas „Ryanair” pakalpojumus. Aviobiļetes uz trijām dienām pašlaik ir apmēram 60 Ls (biļešu maksa katru dienu var mainīties). Ieeja uz mākslinieku izstādi un zīmju valodas festivālu ir bezmaksas, bet uz ielas mākslas pasākumu (nakts party) – 5 eiro. Plašāka informācija ir pieejama www.pivisual.com.
 
 
Piedāvājam aizkustinošo īsfilmu „Mana dziesma” (Lielbritānija). Šī filma vēsta par vienu dzirdīgu meiteni, kas iestrēgusi starp dzirdīgo un nedzirdīgo pasaulēm. Viņa apgūst zīmju valodu, cenšas iekļūt nedzirdīgo pasaulē…
 

 

Teksts: Ivars Kalniņš

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas