Search form

14.11.2011

Drukāt

Autovadītāja obligātā veselības pārbaude ar 50% atlaidi pirmajiem 100 pircējiem!

Photo

Vai zināji, ka bez obligātās veselības pārbaudes Tava autovadītāja apliecība nav derīga? Vai esi pārliecināts, ka tavas iepriekšējās medicīniskās izziņas derīguma termiņš vēl ir spēkā? Tu taču esi apzinīgs auto vadītājs un negribi, lai ceļu policistam tevijāapbēdina ar naudassodu, jo bez derīgas obligātās veselības pārbaudes tev draud tieši tāds pats sods kā par braukšanu bez tiesībām!


Tieši šobrīd veselības klīnikas „ALMA” speciālisti tev piedāvā iespēju iziet autovadītāja obligāto veselības pārbaudi par 50% lētāk. 20 minūtes  – un  vairs nebūs par to jādomā. Pieteikšanās un atlaižu kupona apmaksa šeit.

Informācija
 
Autovadītāja obligātā veselības pārbaude ir nepieciešama visiem autovadītājiem un motociklu vadītājiem – gan tiem, kas vēl mācās kursos un pavisam drīz plāno kārtot eksāmenu CSDD, gan arī tiem, kas jau gadiem ilgi piedalās ceļu satiksmē.

Pārbaudi pats savas medicīniskās izziņas derīguma termiņu CSDD datubāzē un, ja tā jau ir beigusies vai beigsies pavisam drīz, noteikti izmanto šo iespēju veikt autovadītāja obligāto veselības pārbaudi jau tūlīt!

Pavisam nesen ir mainījusies likumdošana,  un, ja tu varbūt domā, ka autovadītāja obligātās medicīniskās izziņas vairs nav nepieciešamas, – tu kļūdies! Medicīniskās izziņas vairs nav nepieciešamas papīra formātā, bet autovadītāja obligātā veselības pārbaude (ārstu komisija) jebkurā gadījumā ir jāiziet!  Vienīgā atšķirība ir tā, ka  ārsts  pats to nosūtīs uz CSDD reģistru elektroniskā veidā.

Piedāvājumā ietilpst:
Autovadītājā obligātā veselības pārbaude
Izziņas sagatavošana
Izziņas reģistrēšana CSDD datu bāzē

Līdziņemtsavu fotogrāfiju vairs nav nepieciešams!
Piedāvājumu var izmantot visu kategoriju autovadītāji un motociklistu vadītāji.

Medicīniskā klīnika ALma / SIA ĢIMENES ĀRSTA ANDRA LASMAŅA KLĪNIKA “ALma”
Kr. Valdemāra iela 20-4, Rīga, LV-1010. Tālr.: 67282229,   [email protected],    www.alma.lv

Laimīgu ceļu!


Sagatavoja: Ilze Kopmane

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas