Search form

07.12.2011

Drukāt

Starptautiskās invalīdu dienas pasākumos piedalās mūsu jelgavnieki un tukumnieki

3. decembrī Starptautisko invalīdu dienu atzīmē visā pasaulē ar dažādiem pasākumiem, arī Latvijā. Tajos katra savā pilsētā piedalījās arī Rīgas reģionālās biedrības Tukuma un Jelgavas grupas. KC „Rītausma” pašdarbnieki ar koncertprogrammu priecēja arī citus invalīdus.


Jelgavā 2. decembrī Jelgavas 4. vidusskolā notika šai dienai veltīts pasākums „Ar sauli sirdī”. Jau otro gadu Jelgavas grupas biedri tika ielūgti uz šo pasākumu.

Sākumā bija iespēja aplūkot izstādi – pārdošanu, kuras eksponātus radījuši cilvēki ar īpašām vajadzībām. Varēja apskatīties un arī iegādāties pinumus, adījumus un tamborējumus, skaistas rotaslietas pērļošanas tehnikā un citus interesantus darbus. Pēc tam notika koncerts, kurā jaunie mākslinieki priecēja klātesošos. Uzstājās arī KC „Rītausmas” pašdarbnieki ar savu programmu. Viņi pirms tam šaubījās, vai spēs iegūt skatītāju uzmanību, bet klātesošie noslēgumā viņus priecēja ar lielām ovācijām.


Pasākuma beigās norisinājās atpūtas vakars, kurā varēja baudīt dzīvo mūziku, padejot, piedalīties loterijā un vinnēt dažādas noderīgas lietas, ko sarūpējuši pasākuma atbalstītāji, kā arī vienkārši patīkami pavadīt laiku draugu lokā.

Pagājušajā gadā jelgavnieki pirmo reizi piedalījās šajā pasākumā, varat skatīties video no 2010. gada:

 
Tukumā 3. decembrī kultūras namā pulcējās daudz ļaužu ar īpašām vajadzībām. Pasākumu jau septīto gadu pēc kārtas organizēja NVO vadītāja Gunta Kalviņa. Tajā piedalījās arī  mūsu Tukuma grupas biedri.
 
 
Pasākuma saimnieki sveica visus biedrības pārstāvjus. Katru gadu tiek gaidīta arī KC „Rītausma”  koncertprogramma, un mūsu pašdarbnieki atkal priecēja pasākuma apmeklētājus  ar skaistu koncertu. G. Kalviņa to ļoti atzinīgi novērtēja un atzina, ka rītausmiešu uzstāšanās skatītājos acīmredzami izraisa dziļas pozitīvas emocijas. Ballīte arī bija jautra, varēja no sirds papriecāties…
 
 
Teksts: Ivars Kalniņš
Foto: Māra Lasmane

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas