Search form

27.12.2011

Drukāt

Rīgas dome informē par siltā ēdiena izsniegšanas vietu maiņu

No 2012. gada 2.janvāra siltā ēdiena izsniegšanas vietas no Daugavgrīvas ielas 48 un Lāčplēša ielas 161 pārceltas uz jaunām adresēm Slokas ielā 33 un Daugavpils ielā 41.


Daugavas labajā un kreisajā krastā darbojas siltā ēdiena izdales vietas tiem rīdziniekiem, kuri saņem atbalstu sociālā drošības tīkla ietvaros labklājības un veselības jomā, t. sk. ģimenēm ar bērniem, pensionāriem un bezdarbniekiem. Katru darba dienu sešās vietās kopā izsniegs 3600 porcijas siltā ēdiena.

Siltā ēdiena izdales vietas darbojas katru darba dienu no 10:00 līdz 18:00 (vai līdz laikam, kad izdalītas visas 500 porcijas):
  • Slokas ielā 33, kursē sekojošs sabiedriskais transports: 5, 4 tramvajs un 54 autobuss  līdz pieturai „Mārtiņa iela”.
  • Daugavpils ielā 41, kursē sekojošs sabiedriskais transports: 18 autobuss un 15 trolejbuss līdz pieturai „Kalna iela”, braucot virzienā no centra, un 18 autobuss un 15 trolejbuss līdz pieturai „Daugavpils iela” braucot virzienā uz centru .
  • Bolderājā, Stūrmaņa ielā 25 (ieeja caur pagalmu). Kursē sekojošs sabiedriskais transports: 3.,30. vai 36. autobuss līdz pieturai „Bolderājas tirgus”.
  • Sarkandaugavā, Ceļinieku ielā 4a (ieeja caur pagalmu). Kursē sekojošs sabiedriskais transports: 2., 11., 24., 48 autobuss, 5., 9. tramvajs līdz „Sarkandaugavas ielai”, vai 3. trolejbuss līdz galapunktam.
  • Juglā, Brīvības gatvē 399, kursē sekojošs sabiedriskais transports: 1., 14., 40. autobuss līdz pieturai „Murjāņu iela”, 3., 6. tramvajs līdz pieturai „Mārkalnes iela”.
  • Ziepniekkalnā, Zaļenieku ielā 40, kursē sekojošs sabiedriskais transports: 40., 42., 46. autobuss līdz pieturai „Graudu iela” un 19., 27. trolejbuss līdz pieturai „Līvciema iela”.  
Katru darba dienu piedāvā citu ēdienkarti: zupa, otrais ēdiens un dzēriens. Ēdienu var baudīt uz vietas vai arī ņemt līdzi uz mājām (savos traukos).

Silto ēdienu persona var saņemt, uzrādot personalizēto elektronisko viedkarti, kurā elektroniski ir ievadīta Rīgas Sociālā dienesta izziņa:
  • par atbilstību trūcīgas ģimenes (personas) statusam;
  • par atbilstību maznodrošinātās ģimenes (personas) statusam;
  • par atbilstību atsevišķi dzīvojošas personas vai ģimenes statusam, kas tiesīgas saņemt pilnu atbrīvojumu no pacienta iemaksas un līdzmaksājuma, 50% atbrīvojumu no pacienta iemaksas un līdzmaksājuma, un atbrīvojuma no pacienta līdzmaksājuma par zālēm un medicīnas precēm saskaņā ar normatīvajiem aktiem par ambulatorajai ārstēšanai paredzēto zāļu un medicīnisko ierīču iegādes izdevumu kompensācijas kārtību.        

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas