Search form

28.12.2011

Drukāt

Ziemassvētkus plaši svinēja mūsu biedrībās

Photo


Liepājnieki savā jaunajā namā 25.decembrī svētkus atzīmēja tradicionāli, bija arī Salavecītis, taču visvairāk tika runāts par neseno nama atklāšanu un turpmākajiem darbiem jaunajās mājās. Pasākumā piedalījās apmēram 30 biedru.
Taču uz Vecā gada pasākumu 31. decembrī liepājnieki gaida daudz vairāk dalībnieku, desmit pieteikušies pat no Rīgas. Programmā būs svinīgā uzruna, koncerts, dejas un rotaļas, pēc tam visi ies skatīties pilsētas centrā svētku salūtu.

Valmieras biedrībā
23.decembrī norisinājās tematiskais pasākums „Ai gadi, gadiņi”, kurā godināja apaļo gadu jubilārus. No 12 jubilāriem ieradās 10. Visvecākais viņu vidū bija Jānis Dzirnis, bet jaunākie – piecdesmitgadīgie – Nadežda Jefremova, Irina Jirgensone un Ivars Jirgensons. Pasākumā piedalījās vairāk nekā 40 dalībnieku.
Taču pirms tam, 20.decembrī, sabojājās kluba apkures sistēma un  biedrības vadītājai Dacei Lācei nācās piedzīvot lielus uztraukumu. Par laimi, izdevās sameklēt firmu, kas uzņēmās nomainīt apkures katlu uz parāda. Dienu pirms iecerētā pasākuma   atsākās apkure ar jauno katlu. Un tā 24. decembrī biedri  atkal varēja sanākt siltās telpās uz pasākumu, kas veltīts Ziemassvētkiem. Šoreiz tas izcēlās ar lielu dejošanu, jo  dejoja gandrīz visi un daudz!

Arī Ventspilī, Daugavpilī, Kuldīgā
notika Ziemassvētku pasākumi.
 
KC „Rītausma” 21. decembrī notika šo svētku saiets pensionāriem, bet Rēzeknē 26. decembrī risinājās sarīkojums bērniem ar Rūķi, Sarkangalvīti, Čigānieti, Salaveci un Sniegbaltīti. 30. decembrī  biedrība rīkos  pasākumu „Atvadas no Vecā gada”.
 
Ziemsvētkos kopā sanāca arī Smiltenes ļaudis. Bez tam tur 30. decembrī iecerēta vēl arī Vecā gada aizvadīšana, ko organizē interešu klubs „Kustīgās rokas”, bet piedalīties varēs visi.


Teksts: Zigmārs Ungurs
Foto: www.vegetarisms.lv 

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas