Search form

29.12.2011

Drukāt

Ziemassvētkos Rīgā, Jelgavā un Tukumā izskan daudz pateicības vārdu

Photo

Rīgas biedrības ļaudis, labu laiku gaidījuši brīnumainos Ziemassvētkus, ļāvās tos atzīmēt jauki un mīļi. Projekta „Klusuma pasaule” ietvaros tie izvērsās daudzpusīgi un sirsnīgi. Gada nogalē šajos svētkos sanākušie gan Jelgavā, gan Tukumā, gan KC „Rītausma” vienlaikus izvērtēja arī paveikto darbu.


Nav šaubu, visi jau ļoti gaidīja arī sniegu, tomēr tā trūkums netraucēja svētku noskaņu. Sanākšana savējo un draugu lokā, bez šaubām, vienmēr ir  patīkama. Tad mierīgi var padomāt arī par šo svētku ieražām: eglīšu rotāšanu, dāvanām un citām lietām, kas aktuālas pašiem savās mājās,  tuvojoties gadumijai.

Jelgavā Ziemassvētku eglei katrs atnesa no mājām vienu  rotājumu, kopīgi to izpušķoja. Jelgavnieki devās „izziņas ceļojumā” – iepazinās ar Ziemassvētku tradīcijām, svinību īpatnībām Latvijā un pasaulē. Neizpalika loterija, dziesmu melodeklamēšana, zīlēšana un rotaļas. Sanākušie atcerējās to, ko šajā gadā visi kopā labu darījuši. Katrs klātesošais izteica vēlējumu citiem, dalījās domās par savām iecerēm Jaunajā gadā.  
 
Rīgas biedrības vadītāja Māra Lasmane  izteica atzinību  jelgavniekiem par veiktajām aktivitātēm šajā gadā un par viņu aktīvo dalību dažādos pasākumos, piemēram, pašdarbības festivālā, Nedzirdīgo dienas svinībās Elvīras ielā utt.
 

Vairāk foto - galerijā.
 
Tukumā dalībnieki uz Ziemassvētku pasākumu ieradās maskās. Tas risinājās līdzīgi kā Jelgavā. Klātesošos aktīvi uzjautrināja mūžīgais jokdaris – sirsnīgais klauns Oļegs Adamovičs. Dalībnieki maskās uzstājās katrs ar savu priekšnesumu. Pasākumu bagātināja loterija, rotaļas un spēles.
 

Vairāk foto - galerijā.
 
KC „Rītausma” pašdarbnieki, ierodoties viesos,  atveda līdzi baltu „sniegu”. Telpā lidinājās  sniegpārsliņas baltos tērpos. Zālē bija jūtama tāda kā ziemas noskaņa, radās iespēja pat papikoties.
 

 
Organizatore M. Lasmane izteica lielu pateicību brīvprātīgajiem par palīdzību dažādu aktivitāšu organizēšanā. Risinājās diskusija par to, kādos pasākumos ļaudis vēlas piedalīties nākošajā gadā. Liels prieks ir par visiem, kuri bija klāt dažādos pasākumos. Atliek vēlēties, lai nākošajā gadā saglabātos vēlēšanās būt kopā ne tikai projekta aktivitātēs, bet arī citos pasākumos.

Rīgas biedrība novēl visiem: lai jaunajā gadā stipra veselība, netrūkst spēka strādāt, vēlmes aktīvi visur piedalīties, lai nezustu dzīvesprieks un lai biežāk katru laime apciemo. Lai piepildās viss, ko vēlamies sasniegt!


Vairāk foto - galerijā.

Teksts: Ivars Kalniņš
Foto organizēja: Māra Lasmane

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas