Search form

30.12.2011

Drukāt

Jaunajā gadā jaunu ceļu meklējumos nenomaldīties un saglabāt cilvēcību

Tuvojas gada noslēgums un gada pāreja ir nozīmīgs brīdis katra cilvēka dzīvē. Gada nogalē visi cilvēki sakārto ne tikai savu māju, bet arī savas domas – izvērtē notikumus un plāno jaunas ieceres, raksta mērķus un vēlēšanās.


Izvērtējot aizejošo gadu, mums gribētos domāt, ka esam sekmīgi turpinājuši darbu projektā „Klusuma pasaule”, esam laikā informējuši jūs par aktuālākiem notikumiem nedzirdīgo pasaulē, Latvijā un pasaulē, tā sakot, esam gājuši kopsolī ar laiku.
 
Jaunā gada iestāšanās vienmēr ir saistīta ar jaunu apņemšanos, jauniem plāniem un solījumiem. Bet tie mums katram ir rūpīgi jāpārdomā, jo katrs solījums ir sava veida līgums, kurš ir jāizpilda.
 
Zvaigznes sola, ka jaunais 2012. gads būs svarīgu pārmaiņu laiks un simbolizēs dinamiku – tas nozīmē brīvību, risku un prasmi baudīt dzīvi, jaunā meklējumus un alkas pēc piedzīvojumiem.
 
Informācijas centra kolektīvs novēl jums jaunajā pārmaiņu gadā noturēties līdzsvarā, būt stabilam un jaunu ceļu meklējumos nenomaldīties un virzīties uz iecerētā mērķa piepildījumu, saglabājot cilvēcību jebkurā dzīves situācijā.

Laimīgu 2012. gadu!
 


Informācijas centra kolektīvs


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas