Search form

29.12.2003

Drukāt

Zīmju valodas centrs uzvar projektu konkursos

Zīmju valodas centrs un Sabiedrības integrācijas fonds 28.11.2003 parakstīja līgumu par ES Phare programmas finansējumu projektam "Zīmju valoda - kā viena no saziņas iespējām".    &nbs...

Zīmju valodas centrs un Sabiedrības integrācijas fonds 28.11.2003 parakstīja līgumu par ES Phare programmas finansējumu projektam
"Zīmju valoda - kā viena no saziņas iespējām".

         

Projekta laikā paredzēts izdot videovariantā pasakas un tautasdziesmas, kā arī tematiskas vārdnīcas Ģimene, Skola, Pilsēta, Lauki.
Projekta aktivitāšu skaitā arī piecdienu kursu sarīkošana zīmju valodas minimuma apguvei visiem interesantiem dažādās Latvijas pilsētās.
Projekta noslēgumā datorizētā veidā lietotāju rīcībā tiks nodota zīmju datu bāze. Tā kopā ar iepriekšējos gados paveikto un projekta rezultātā radīto rezultātu būs pamats jauniizveidotai visiem pieejamai mediotēkai - zīmju valodas bibliotēkai.

Zīmju valodas centrs un Ziemeļu Ministru padomes Informācijas birojs 28.11.2003 parakstīja līgumu par finansējumu projektam "Nedzirdīgie bērni - sabiedrības daļa".

Projekta ietvaros taps vēl citi izdevumi videovariantā zīmju valodā - arī pasakas un tematiskās vārdnīcas bērniem kā materiāli, ko izmantot mācību procesā.

Par šīs informācijas saturu pilnībā atbild LNS Zīmju valodas centrs un tā nevar tikt uzskatīta par Eiropas Savienības vai Ziemeļu Ministru padomes informācijas biroja oficiālo viedokli.


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas