Search form

28.06.2012

Drukāt

Iznāk „Kopsolī” jūlija numurs: no 2. jūlija rīdziniekiem saņemams LNS mītnē Elvīras ielā 19

Photo

Jau pirmajā lappusē tajā vēstīts par priecīgiem notikumiem: laureātes „Sieviete Latvijai 2012” nosaukumu saņēmusi Inese Immure, skolās notikuši izlaidumi… Un arī tālāk gan noderīgas, gan interesantas ziņas!


 

Domes sēde notika  paplašinātā sastāvā – ar Saeimas deputātu un citu atbildīgu amatpersonu līdzdalību. Viņi vēroja prezentācijas par mūsu veikumu projektu realizācijā.
 
Savukārt LNS viceprezidente Sandra Gerenovska Dānijā iepazinusi veco ļaužu problēmu risinājumus un piedalījusies Eiropas Nedzirdīgo savienības Ģenerālajā asamblejā.
 
 Nedzirdīgais prasmīgais zemnieks Normunds Sebris iekarojis savu vietu darba tirgū, sava paša saimniecībā. Ko spējis un vēl grib paveikt viens jauns cilvēks, kuram rokas un galva īstajā vietā!  
 
Ziņās no biedrībām un jaunajā slejā „Mēs lepojamies” arī jūs varat stāstīt par cilvēkiem, ar kuriem lepojaties. Tādi ir līdzās jums! Vismaz informējiet par viņiem „KS”, mēs uzrakstīsim!
 
 Sava vieta atvēlēta medicīnas sasniegumiem  – varbūt šīs īpašās tēmas, kas šoreiz aplūkotas, noder zināšanai tieši jums vai jūsu tuviniekiem? Piedāvātas iespējas. Kādas? Lasiet paši!
 
Kā vienmēr, daudzas  vērtīgas aktivitātes notiek, pateicoties Eiropas Sociālā fonda `finansējumam. Piemēram, Zīmju valodas darba grupa projektā „Klusuma pasaule” izvirzītos uzdevumus izpildījusi jau pilnībā.
 
Starptautiskie skaistumkonkursi, festivāli – nemaz nav tik tālu jābrauc, tepat Eiropā notiek. Uzziniet, kur  tieši, un – aidā! – dodieties turp kaut vai atbalstīt mūsu skaistulīti Lauru.
 
 Kā izprot žestus pasaulē – to iesakām palasīt un atcerēties tiem, kas mīl ceļot. Lai izvairītos no pārpratumiem…
 
 Sporta jaunumi, kā vienmēr, atvēlēto vietu aizpilda. Tur par vienu varonīgu sportisti jums noteikti jāizlasa!
 
 Noslēguma lappusē arī kā parasti – paziņojumi, sveicieni, atvadas…

 
Nākamais – 8. numurs iznāks augusta vidū, jo Jāņa sētas darbiniekiem sākas atvaļinājumi. Bet šo 7. numuru, par kuru stāstīju, rīdzinieki varēs no 2. jūlija saņemt Elvīras ielā 19, LNS mītnē, 3. stāvā pie Karīnas Pavlovas (darba kabinets – blakus sekretārei).
Saulainu vasaru un siltumu gan laukā, gan sirdī!

Novēl: Ilze Kopmane

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas