Search form

31.10.2012

Drukāt

„Kopsolī” novembra numurs – svētku noskaņā

PhotoŠis ir mēnesis, kad
pieminam Latviju un vairāk nekā citkārt domājam par savu zemi. Jo šis ir  mūsu valsts dzimšanas dienas mēnesis.

Jūsu uzmanībai – mūsu cilvēku pārdomas, vēlējumi, atziņas, veltīti Latvijai (1. – 2. lpp.).Šo tēmu turpina arī stāsts par nedzirdīgu zviedru jaunieti, kas iemīlējusi Latviju ( 3.).
 
Svētkus – savu 60. gadadienu nosvinējuši arī jelgavnieki (8.) un apaļo gadu jubilāri Liepājā (9.).
 
Bet darbs turpinās, un par to varat lasīt tālāk:Domē pārskatus sniedz LNS organizācijas (4.), LNS vadība dažādās augstākstāvošās iestādēs risina svarīgus jautājumus (5.), noslēdzies svarīgs posms projekta „Klusuma pasaule” ietvaros – kompleksās sociālās RH programmas realizācija ( 6.).
 
Interesants apraksts ir arī par otru LNS projektu „Nepalikt vienam klusumā” – tur daudz iespēju paveras mūsu vecākā gadagājuma biedriem (10. – 11.). Izmantojiet tās!
 
Vienmēr prieks par mūsu ļaudīm, kuri sekmīgi strādā un ar darbu apmierināti (12.). Turpat līdzās par to, kā strādā nedzirdīgie Indijā.
 
Īsumā atskats uz notikumiem biedrībās: gan par  valdes sēdēm, gan par pasākumiem (13.), kā arī par nedzirdīgo dzīvi citviet pasaulē (14.).
 
Sportisti var priecāties: Vasaras olimpiskās spēles  2013. gadā notiks. Jāsāk gatavoties! To, ka mums ir visas iespējas sevi labi parādīt, liecina citas sporta ziņas (15.).
 
Šoreiz avīzi vērtē Ventspils Sociālā dienesta kolektīvs (14.). Gaidām ikviena lasītāja vērtējumu!
 
Novembrī garlaicīgi nebūs. Par to liecina pasākumu plāni un jubilāru saraksts (16.).
 
Tiksimies šī gada pēdējā – decembra numurā  un, ja „Kopsolī” pasūtīsiet savlaicīgi, tad arī nākamajā gadā katru mēnesi būsim pie jums ar kārtējo numuru.
 
 
 
Teksts: Ilze Kopmane

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas