Search form

20.11.2012

Drukāt

Kultūras centrā norisinājās tradicionālais pasākums „Zelta briedumā” (foto)

Katru gadu mūsu kultūras centrā notiek tradicionālais pasākums „Zelta briedumā”, kurā atzīmē rīdzinieku jubilejas gadskārtu. Tas notika arī šogad, turklāt tieši pirms Latvijas dzimšanas dienas – 17. novembrī. 

Šogad apaļo jubileju nosvinēja 16 jubilāri: Jānis Timmermanis (85 gadi), Helēna Klapote, Velta Timmermane, Ēvalds Klušs un Jānis Skerškāns (75), Anna Kāposte, Māra Klievēna, Ērika Skaba un Uldis Sproģis (70), Jeļena Novicka (65), Dzintra Jansone un Mārīte Miezīte (60), Ināra Grube, Vera Petrova un Ivars Vīlips (55), Jeļena Maltizova (50), bet zelta kāzas atzīmēja vienīgais pāris Agrita Vija un Ēvalds Kluši.Šī pasākuma galvenā organizatore Rīgas biedrības priekšsēdētāja Māra Lasmane apsveikuma runā uzsvēra: Pats galvenais ir tas, cik daudz laba jūs esat devuši, palīdzējuši citiem, un tas, ka jums blakus ir mīloši cilvēki, bērni, mazbērni .... Un lai Dievs pilda jūsu sirdi ar prieku, lai  stipra veselība un gandarījums par nodzīvotajiem gadiem!”.

Jubilārus priecēja plaša koncertprogramma: dzirdīgo meiteņu deju kolektīvs „Akvarel”, k/c „Rītausma” trio melodeklamācijas, Alda Ādamsona deju grupa, kā arī numuri no talantu šova.


Vairāk foto - galerijā.

Pateicība
Pasākuma organizatori izsaka pateicību Gunai Priedei par skaisto skatuves noformējumu.
 
Plašāk par šo pasākumu lasiet laikraksta „Kopsolī” decembra numurā, bet videosižetus – videoziņās Nr. 166.
 
 
Teksts: Ivars Kalniņš
Foto: Valdis Krauklis

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas