Search form

02.09.2007

Drukāt

Pilotprojekti noslēgušies (04.10.)

         Gada lielākā notikuma – Nedzirdīgo dienas priekšvakarā – 23. septembrī LNS Rēzeknes reģionālā biedrība organizēja sava lielā veikuma – piedalīšanās L...
        
Gada lielākā notikuma – Nedzirdīgo dienas priekšvakarā – 23. septembrī LNS Rēzeknes reģionālā biedrība organizēja sava lielā veikuma – piedalīšanās LNS projektā “Klusās rokas” darba grupas atskaiti – pilotprojekta IT iespēju izmantošana nedzirdīgo nodarbinātības problēmu risināšanai – prezentāciju.
Ļoti nedzirdīgo cilvēku atsaucība – klubā bija sabraukuši tuvi un tāli viesi, pat no Rīgas, liecināja par rēzekniešu darba svarīgumu un nozīmību.
Prezentēja visa darba grupa – gan par organizatorisko struktūru, gan par veiktajām datorapmācībām un to rezultātā izstrādāto, speciāli nedzirdīgajiem domāto programmu, gan par projektu menedžerēm un datoru dāmām labākajos gados. Viss bija padarīts, viss deva gandarījumu par rezultātu. Tagad tikai atliek cerēt, ka LNS patiešām izdosies pilnā mērā izmantot sagatavotās iestrādes un patiešām derīgie materiāli neiegulsies plauktos.
Rēzeknē Equal pilotprojekts beidzies, vēl tikai palikušas dažās ieviešanas aktivitātes. Acīmredzot tas bijis viens no visu laiku sarežģītākajiem un interesantākajiem projektiem. Jaunas zināšanas, jauna pieredze un galvenais – atkal jaunas ieceres, iespējas un idejas nedzirdīgo nodarbinātības problēmu risināšanai Latgalē – tas ir mūsu kopīgā darba rezultāts.
 
LNS realizētā projekta "Klusās rokas" ietvaros paredzētie pilotprojekti darbu ir beiguši, tagad darbu no oktobra līdz decembrim sāk darba grupa pilotprojektu rezultātu apkopošanai un priekšlikumu izstrādei normatīvo aktu izmaiņām.
 
Fotoreportāža no prezentācijas Rēzeknē:
 
    

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas