Search form

08.11.2007

Drukāt

Būs iespēja izmantot vienoto ārkārtējo dienestu izsaukuma tālruņa numuru 112 (24.01.)

         LNS Komunikācijas centrs sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu uzsācis darbu pie risinājumu veidošanas, lai nodrošinātu nedzirdīgajiem i...
      
 
LNS Komunikācijas centrs sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu uzsācis darbu pie risinājumu veidošanas, lai nodrošinātu nedzirdīgajiem iespēju ārkārtas situācijās izmantot vienoto ārkārtējo dienestu izsaukuma tālruņa numuru 112 un nodrošinātu nedzirdīgo apziņošanu ārkārtas situācijās izmantojot īsziņas (sms). Izmantojot numuru 112 būs iespējams kontaktēties ar ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, ātrās palīdzības dienesta mediķiem un gāzes avārijas dienestu.
Pirmais solis šī risinājuma izveidē ir datu bāzes izveide, tāpēc lūdzam nedzirdīgos, kuri vēlas izmantot šo iespēju, līdz 25.februārim LNS Komunikācijas centrā, vai LNS reģionālajās biedrībās iesniegt sekojošu informāciju:
1)      Vārds, uzvārds
2)      Dzimšanas datums un gads
3)      Faktiskās dzīvesvietas adrese
4)      Saziņas valoda (latviešu vai krievu)
5)      Mobilā telefona numurs vai
6)      Parastā telefona numurs un dzirdīgās kontaktpersonas vārds un uzvārds.
Piezīme.
Ja jums nav mobilā telefona, tad varat norādīt arī parastā telefona numuru, tas var būt mājas vai arī kaimiņu telefona numurs, ja kaimiņi piekrīt to ievietot datu bāzē.
 
Pēc sazināšanās un apziņošanas sistēmas izveides notiks arī nedzirdīgo apmācība šo iespēju izmantošanā.
 
    

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas