Search form

20.08.2015

Drukāt

Kuldīgā – tradicionālais „Tūrists 2015”

15. – 16. augustā Kuldīgā, viesu nama „Polīši” teritorijā aizritēja ikgadējais aktīvās atpūtas pasākums „Tūrists 2015”, kurā piedalījās 11 komandas, katrā pa diviem dalībniekiem.


Sacensības sākās ar svinīgo līniju, kam sekoja komandu reģistrācija, kārtas numuru izloze, iepazīšanās ar sacensību noteikumiem galvenā tiesneša Valtera Gārņa vadībā.

Pirmās dienas sacensību programma: dienas stafete, kurā ietilpa 8 dažādas sarežģītības uzdevumi: laivošana, cīņa uz baļķa, nakts stafete. Otrā diena noslēdzās ar pludmales netradicionālo volejbolu. Dienas un nakts stafete tika vērtēta atsevišķi.

 Par nakts stafetes uzvarētājiem kļuva Valdis Intsons un Natālija Rezņika – komanda „Ērglis”, otro vietu izcīnīja Simona Škapare -Sīle un Aigars Sīlis –  komanda „Kugeļi”, trešā vieta Mārtiņam Vēzim un Dacei Zīlei – komanda „Vēži”.

Dienas stafete tika summēta ar pārējiem dienas pārbaudījumiem, un par sacensību uzvarētājiem šogad kļuva Mārtiņš Vēzis un Dace Zīle, otrā vieta Sanitai Saliniecei un Jurim Mauriņam– komanda „Apple”, bet trešā vieta komandai „Piepes”– Žanete Škapare un Mareks Jansons.

Paldies sponsoriem  no SIA „Saules ieleja” –  par gardajām smalkmaizītēm un raušiem, paldies viesu mājas „Polīši” saimniekiem. Paldies visiem dalībniekiem! Tiksimies atkal nākamgad!

 

Teksts: Žanete Škapare
Foto, video: Gunta Jurševska


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas