Search form

09.10.2018

Drukāt

Atskatoties uz septembri DC “Rītausma”


24. septembrī Sv. Jēkaba katedrālē Pāvests Francisks tikās ar Latvijas draudžu un senioru organizāciju pārstāvjiem, tikšanās brīdī klāt bija arī Rīgas pašvaldības dienas centru, Latvijas Nedzirdīgo Savienības, Latvijas Neredzīgo biedrības, politiski represēto pārstāvji, kā arī vecākās paaudzes katoļu draudžu locekļi no Rīgas, Jelgavas un Liepājas. Dienas centra “Rītausma “ aktīvākajai klientei Ervīnai Zigrīdai Žukauskai ar zīmju valodas tulku Iru Heisleri arī bija iespēja tikties ar Pāvestu Francisku un noklausīties dievkalpojumu.

 

28. septembrī “Rītausmā” tika atklāta dienas centra radošo nodarbību apmeklētāju Imanta Piziča un Silvijas Kļaviņas personālizstāde. Uz to bija ieradusies arī Imanta Piziča mamma, kura bija ļoti priecīga par dēla gleznām un noteica, ka tagad Imantam jāuzglezno glezna, kuru pēc tam noteikti uzstādīs viņa istabā.

Gleznu izstādē ir daudz, tajās pārsvarā dominē spilgtas krāsas un abu autoru emocijas. Nedzirdīgo dienas lielajā pasākumā LNS prezidente Sandra Gerenovska izteica pateicību abiem gleznu autoriem, pasniedzot pateicības rakstu. Nodarbību vadītāja Edīte Brence aicināja pārējos klientus nebaidīties uzsākt zīmēt, un, kas zina, varbūt tad viņiem kādreiz arī būs sava personālizstāde.

 

Raksta autors Sigita Ķikure
Foto: Edīte Brence, Aldis Ādamsons
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas