Search form

17.12.2018

Drukāt

“Cerība” svin divdesmit septīto dzimšanas dienu

Latvijas nedzirdīgo mākslinieku kopai “Cerība” šogad aprit 27. gadskārta. Par godu tai un Ziemassvētkiem kopā pasēdējām skaistā vietā Rīgā, Miera ielas restorānā. Bija Lāču firmas mājas torte ar svecītēm.


Sekoja Ziemassvētku dāvanu loterija, pantiņu skaitīšana un novēlējumi, šokolādes dzērieni, pārrunas un mūsu tradīcija – katrs teica savus vēlējumus nākamajam gadam.

Vēlreiz no visas sirds pateicos par atsaucību un sirsnību visam Cerības kolektīvam – par piedalīšanos vasaras plenērā, ekskursijās – uz izstādi, uz muzejiem. Lai mums visiem veicas! Novēlu visiem jauniem topošajiem māksliniekiem labi nobeigt augstskolu un uzsākt tālākās studijas LMA.

Šie noslēpumainie talanti ir vērtība, kas padara krāsaināku un interesantāku Latvijas mākslas dzīves paleti. Gribētos novēlēt māksliniekiem ticēt sev un savai sirdsbalsij, ticēt savām idejām, sapņiem un radīt jaunas, interesantas gleznas.

Mīlam dzīvi bez noteikumiem, par katru dienu priecājamies kā par dāvanu. Katram jābūt, kas varam būt... Radošās nodarbības un gleznošana šobrīd ir mūsu darbs. Jo lielāks kāds darbs, jo klusāks tā veicējs. Pēc gadu skaita esmu dzīves novakarē, bet pēc vēlēšanās gleznot un darboties radošās nodarbības, mākslas jomā pašā briedumā. Nesūrojamies par grūtu dzīvi.

Rosinu visiem domāt, ieraudzīt, izprast formu dažādību, krāsu, veidot kompozīciju, izmantojot dažādus materiālus, utt. Ar mākslu strādāju ar prieku, prieks aizdzen nespēku un nevarību. Tāpēc gleznosim, zīmēsim, darbosimies kopā , kamēr vien varēsim, jo prieks koncentrē un kāpina dvēseles un miesas spējas.

Pateicos par dāvāto uzticību un ceru uz sekmīgu darbību arī turpmāk. Darbiem bagātu ikdienu, labu veselību, veiksmi un labiem notikumiem piepildītu Jauno 2019. gadu!”

 

 

Santa Kesenfelde, nedzirdīgo mākslinieku kopas “Cerība” priekšsēdētāja
Foto: Santa Kesenfelde un Rūdolfs Kesenfelds
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas