Search form

19.12.2018

Drukāt

Senioru tikšanās Ziemassvētku noskaņā

Decembrī dienas centra “Rītausma” klienti čakli gatavojās Ziemassvētkiem, veidoja eglīšu rotājumus, dekorēja telpas, mācījās dziesmas un dejas, lai varētu pārsteigt un iepriecināt visus.


17. decembrī daba pārsteidza ar baltu, sniegotu rītu, un tieši tad dienas centrā “Rītausma” notika brīnišķīgs pasākums “Ziemassvētku burvība”.

Dienas centra darbinieki uzbūra īstu Ziemassvētku sajūtu saviem klientiem. Pasākums sākās ar jauku melodeklamāciju
“ Vecgada dziesma”, ko izpildīja visi klātesošie dalībnieki. Dienas centra dejotāji uzstājās ar rūķu deju “Last Christmas”. Īpašu pārsteigumu sarūpēts bija aktīvākajiem, čaklākajiem klientiem, kuri saņēma Nominācijas, Pateicības rakstus un dāvanas.

Pateicības vārdus un laba vēlējumus teica arī LNS prezidente Sandra Gerenovska un viceprezidente Brigita Lazda.

Tautas tradīcijas nosaka, ka Ziemassvētku galdā jābūt 9 ēdieniem, tāpēc īpašs Paldies mūsu jaunajai dienas centra vadītājai un virtuves nodarbību vadītājai Guntai Birnītei par sarūpēto Ziemassvētku galdu. Paldies visiem dienas centra klientiem par atbalstu, par sadarbību un par sapratni.

Novēlam saviem klientiem gaišus, līksmus un mīlestības pilnus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2019. gadu. Ceram uz labu sadarbību arī 2019.gadā!

 

Sigita Ķikure


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas