Search form

17.01.2019

Drukāt

Rīgas biedrībā: Ziemassvētku noskaņas, eglīte, piparkūkas un citi prieki

2018. gada 19. decembrī Rīgas biedri sanāca “Rītausmā” uz latvisko tradīciju pasākumu “Ziemassvētku noskaņās”.


Pasākumu organizēja Rīgas RB valdes priekšsēdētāja Santa Kesenfelde ar saviem trim palīgiem. Dalībnieki pie skaisti saklāta galda noskatījās dienas centra “Rītausma”radošās komandas priekšnesumu “Ziemassvētki un Jaunais gads” un kopīgi nodziedāja melodeklamāciju “Eglīte smaržo un mirdz…”, kā arī baudīja cienastu.

Ar dienas centra ceptajām smaržīgajām piparkūkām sirsniņas formā un ar skaistu glazūru biedrība visiem brīvprātīgajiem pateicās līdzīgi kā ar medaļām. Pateicāmies dienas centram, īpaši Guntai Birnītei un Edītei Brencei par jaukas, sirsnīgas un radošas idejas realizāciju sadarbībā ar Rīgas biedrības valdi. Paldies Guntai, Edītei un dienas centra pensionāriem, kuri ar mīlestību uzcepa piparkūkas.

Ar prieku skatījāmies daudzos priekšnesumus melogrupas TRIO un vidējā vecuma deju grupas izpildījumā. Jautri, pat līdz asarām un ar skaļiem smiekliem noritēja sešas Ziemassvētku spēles un rotaļas, ko novadīja rūķīte Līga Pauniņa un viņas palīgi Santa un Rūdolfs.

Pakavējāmies atmiņās par gadu, pārspriedām savas Ziemassvētku svinēšanas tradīcijas. Šķīrāmies vakarā smaidīgi un apmierināti par jauko kopā būšanu.

Vairāk foto šeit: http://www.lns.lv/lat/galerijas/?gal=18693

 

Ļaujiet bērniem noticēt Ziemassvētku brīnumam!

22. decembrī Rīgas RB valdes priekšsēdētāja Santa Kesenfelde un Jauniešu centrs organizēja tradicionālo Ziemassvētku eglīti bērniem “Ziemassvētku pasaka”.

Pārsteigumu sagādāja un priecēja pieteikumu daudzums šim pasākumam – 47 bērni! Visjaunākajam bija tikai 9 mēneši, citi – līdz 12 gadu vecumam. Lūk, ieskats svētku programmas saturā!

Sākumā bija rūķu meitenes teatrālais uzvedums, kas pārtapa par kopēju aizraujošu rotaļu virkni. Sekoja Rītausmas jauniešu kolektīva priekšnesumi, rotaļas pie svētku egles, loterija “Laimes aka” un Ziemassvētku vecītis ar dāvanu maisu.

Pēc rotaļām, zvaniņiem skanot, atbrauc Ziemassvētku vecītis ar dāvanu maisu. Jauko noskaņu pārņemti, sēdāmies pie eglītes, lai, dzejolīšiem skanot, saņemtu savu saldo dāvaniņu. Bērni varēja arī nofotografēties kopā ar Ziemassvētku vecīti. Kad visi bija priecīgi pačukstējuši viņam savas vēlmes, viņu un rūķu meiteni pavadījām tālākā ceļā.

Beigās bērniem bija vēl viens liels pārsteigums un prieks – “uzsniga sniedziņš balts…” un visi sāka pikoties milzīgā “sniega” baseinā!

Manī joprojām skan bērnu prieki un čalas… Galvenais bija sasniegts – visiem bērniem prieks, un tad jau arī vecāki smaida. Arī svētku organizācijas komandai paldies par ieguldījumu un veiksmīgo rezultātu. Man personīgi ļoti patīk organizēt pasākumus tieši bērniem.

Liels paldies visiem foršajiem palīgiem: Jauniešu centram – Kristīnei Magonei, Kristai Blīgznai, Elīnai Žurakovskai, viņas jaunākajai māsai Samantai Žurakovskai, valdes loceklēm Līgai Pauniņai, Karmenai Verikai Ikauniecei, kas piedalījās šī pasākuma un spēļu organizēšanā, kā arī fotogrāfam Rūdolfam Kesenfeldam un Vinetai Miljonei par skaistajām bildēm.

Liels paldies sadarbības partnerim un sponsoram NIAF “Klusums” vadītājam Guntaram Beisonam par sagādātajām dāvanām bērniem un pensionāriem! Pateicos visiem Rītausmas pašdarbniekiem par skaisto Ziemassvētku koncertu!

Vairāk foto šeit: http://www.lns.lv/lat/galerijas/?gal=18626

 

Santa Kesenfelde
Foto: Vineta Miljone un Rūdolfs Kesenfelds
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas