Search form

22.02.2019

Drukāt

Rītausmā par un ap mīlestību

Rītausmā 13. februārī notika Rīgas biedrības organizētās Valentīndienas svinības ar nosaukumu: "... par un ap mīlestību jebkurā vecuma posmā...".


Svinību telpa bija skaisti un patīkami izrotāta ar dekoriem sarkanos krāsu toņos. Atklāšanas uzrunā Elfa Zariņa nedaudz pastāstīja, kas ir mīlestības diena un kā tā radās. Jāsaka, ka ziņas par svēto Valentīnu ir visai skopas un neskaidras, tomēr mūsdienās Valentīndienas atzīmēšana vēršas plašumā, ir patīkami sūtīt un saņemt siltas bučas, apsveikt ar mīlas dzeju vai saņemt kādu citu dāvanu.

Uz pasākumu vajadzēja ierasties apģērbtiem pilnībā vai daļēji sarkanos toņos. Uzstājās Elbrotu pāris ar mīlas dziesmu melodeklamācijām.  Uzstājās arī senioru grupas dejotājas no DC "Rītausma", kuras rokās turēja pašizgatavotus sarkanu siržu spilventiņus. Arī jauniešu deju grupa bija klāt ar ugunīgām dejām.

Tika uzdotas krustvārdu mīklas par mīlestības un citām sirdslietām, piemēram, mīlestības simbols ir..... (sirds), mīlestības eņģeli sauc.... (amors) u. c.

Risinājās diskusija ar psiholoģi Natāliju Beļakovu un tulci Brigitu Lazdu, kuras skaidroja, ka jebkurā vecuma posmā var mīlēt un paši tikt mīlēti, deva daudz citu labu padomu.

Šis Valentīndienas pasākums tika skaisti un mīļi nosvinēts.

Paldies visiem, kas piedalījās!

 

Līga Pauniņa
Foto: Vineta Miljone


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas