Search form

25.03.2019

Drukāt

Biedrībās notiek atskaites un pārvēlēšanu sapulces

Paldies visiem Latvijas Nedzirdīgo savienības (LNS) Kurzemes reģionālo biedrību – Ventspils, Kuldīgas un Liepājas biedriem par aktivitāti. Biedrību atskaites un pārvēlēšanu sapulces 23. un 24. martā noritēja veiksmīgi, un jaunievēlētās valdes gatavas nākamajam 2 divu gadu darba posmam. Paldies Kuldīgas, Ventspils un Liepājas RB valdei par paveikto darbu un veiksmi visām jaunievēlētajām valdēm!


Par ko sprieda, ko izlēma Kurzemes biedri

KULDĪGAS  biedrības kopsapulcē arī notika 23. martā. Sanākušie biedri ļoti atzinīgi novērtēja līdzšinējās valdes paveikto un īpaši pateicās valdes loceklei Žanetei Škaparei par nesavtīgo darbu dažādu pasākumu organizēšanā un projektu rakstīšanā.

Turpnāk biedrību,kas apvieno 73 biedrus, vadīs Vilhelmīne Vicinska, par kuru biedri vienprātīgi atdeva savas balsis. Jaunajā valdē darbosies arī Juris Ozolinš, Ligita Liepiņa, Edgars Pūce un iepriekšējā biedrības pruekšsēdētāja Raimonda Tabaka.

Uz klātesošo jautājumiem atbildes sniedza LNS prezidente Sandra Gerenovska un viceprezidentes Inese Immure un Brigita Lazda.

 

Arī LNS VENTSPILS biedrības biedri 23. martā savā kopsapulcē atzinīgi novērtēja priekšsēdētājas Ievas Geiges-Preiss darbu. Uz klātesošo jautājumiem atbildes sniedza LNS vadība.

Turpmākos 2 gadus biedrības darbu Ieva  vadīs kopā ar jauno valdi  – Inu Rutkovsku, Jeļenu Uļjanovu, Lauru Igari un Raimondu Rudzāju. Ventspils biedrība apvieno 40 biedrus.

 

 

24. martā LIEPĀJAS biedrības 25. kopsapulce vienprātīgi ievēlēja jaunu priekšsēdētāju – Ilzi Jaunzemi, kas bija vienīgā kandidāte.

Līdzšinējā vadītāja Gundega Paņko, kas vadīja biedrību 28 gadus, turpmāk darbosies kā valdes locekle. Vēl valdē ievēlēti Gunta Vazdiķe, Jānis Skudra un Ainārs Ostvalds.

Klātesošos biedrus vairāk interesēja jautājumi par surdotehnisko palīglīdzekļu saņemšanas kārtību un esošais piedāvājums.

Kopsapulce sākās ar jaunā biedrības karoga atklāšanu. Tās autore ir biedrības biedre Diāna Grenevica. Karogs tapis par pašu biedru saziedoto naudu. Līdz šim biedrība pasākumos izgāja ar Jura Spēkais-Spēkaiņa gatavoto koka vimpeli.

Lielākā Kurzemes biedrība apvieno 95 biedrus.

 

Nākamās konferences notiks: 

Smiltenē un Valmierā – 13. aprīlī;

 Daugavpilī  – 27. aprīlī;

Rēzeknē – 28. aprīlī;

Rīgā –18. maijā.

Ceram uz Latgales un Vidzemes biedrību biedru aktivitāti! Uz tikšanos Latgalē un Vidzemē! 

 

Inese Immure


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas