Search form

18.04.2017

Drukāt

Šovasar festivāls – Liepājas "Lielajā dzintarā"

Photo

Festivāla dalībniekiem savi priekšnesumi jāiesniedz apstiprināšanai līdz 1. maijam, nosūtīt pieteikumu pa e-pastu: [email protected] (skat. nolikumu – šeit un pieteikuma formu – šeit).


Kārtējais Latvijas Nedzirdīgo savienības amatiermākslas festivāls notiks Liepājā, 2017.gada 17.jūnijā plkst.14. Šoreiz festivāla nosaukums būs “Zīmes un Skaņa satiekas vasaras naktī”.

Lielākais jaunums ir festivāla jaunais formāts. Šovasar tas būs divās daļās: nedzirdīgo amatiermākslas kolektīvu lielkoncertu papildinās nedzirdīgo mākslinieku un amatu meistaru darbu izstāde. Notiks arī tradicionālais amatiermākslinieku gājiens pa pilsētas ielām, lai informētu liepājniekus par pasākumu un nedzirdīgo kultūru.

Ar Liepājas Kultūras pārvaldes finansiālo atbalstu koncerts notiks jaunuzceltās koncertzāles “Lielais dzintars” Lielajā zālē, kas ir lielākā Baltijas valstīs. Turpat norisināsies arī izstāde.

Pirmo reizi LNS nedzirdīgo amatiermākslas festivāla vēsturē festivālam programmas koncepciju veido un dažādos priekšnesumus kopā sapīt mēģinās profesionāls režisors Viesturs Roziņš.
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas