Search form

14.11.2018

Drukāt

LNS prezidentes Sandras Gerenovskas uzruna Latvijas valsts simtgadē


 

Esiet sveicināti Latvijas Nedzirdīgo savienības biedri un Latvijas iedzīvotāji.

Vēl tikai 3 dienas, un tad visā Latvijā un pasaulē latvieši svinēs Latvijas simtgadi.

Arī Latvijas Nedzirdīgo savienības valde vēlas Jūs veikt Latvijas simtgadē.

Gadsimtiem apspiestā latviešu tauta spēja saglabāt savas vērtības. 1918.gadā tā izmantoja unikālo vēsturisko iespēju izveidot demokrātisku un vienlīdzības principā balstītu valsti, izcīnot brīvību un starptautisko atzīšanu.

Latvijas Nedzirdīgo savienība novēl Latvijas simtgadē, lai Latvija mūžu mūžos pastāvētu. Lai vienmēr mums būtu latviešu valoda, nedzirdīgiem cilvēkiem latviešu zīmju valoda un, lai vienmēr mēs būtu latviski.

Sagaidot valsts simtgadi, Latvijas valstij novēlam, lai tā zied un plaukst ilgus, ilgus gadus, lai mūs neviens neapdraud, lai mēs paši varam braši stāvēt, un Latvijai ir daudz sasniegumu.

Man pašai Latvija ir mīļa, jo šeit ir manas mājas. Šeit dzīvo mana ģimene un draugi. Mīlu skaisto dabu, zaļos mežus, zilos ezerus, jūru un garšīgo rudzu maizi, mūsu valodu, dziesmas, sportiskumu un spītību. Lai gan esam maza valsts, mums netrūkst gudru un talantīgu cilvēku, kuri gatavi sasniegt visaugstākās virsotnes. Novēlu Latvijai un latviešiem augt, attīstīties un neapstāties pie padarītā. Daudz laimes dzimšanas dienā, Latvija!

Par godu Latvijas simtgadei Latvijas Nedzirdīgo savienība savās mājās Elvīras ielā iestādīja 100 dažādus krāšņuma krūmus un kokus, lai tie aug, zied un plaukst vēl ilgus gadus.

 

LNS prezidente Sandra Gerenovska


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas