Search form

20.12.2016

Drukāt

Ziemassvētku dāvana bērniem – animācijas seriāls “Bings” ar tulkojumu zīmju valodā

Photo

Ziemassvētku dienā, 24.decembrī plkst. 8 : 40, Latvijas Televīzija uzsāk jauna animācijas seriāla “Bings” pārraidīšanu ar surdotulkojumu LTV interneta vietnē www.ltv.lv  sadaļā “Nedzirdīgajiem”.


Turpmāk “Bings” ar tulkojumu zīmju valodā būs redzams katras sestdienas un svētdienas rītā plkst. 8 : 40. Vienā reizē mazie skatītāji varēs noskatīties divas filmiņas, tā ka katrā nedēļas nogalē būs pieejamas četras filmiņas ar tulkojumu zīmju valodā. Katra jaunā sērija LTV interneta vietnē www.ltv.lv būs skatāma vienas nedēļas garumā. Kopā LTV plāno  sagatavot  30 “Binga” sērijas.

Jauno animācijas seriālu “Bings” zīmju valodā tulkos  Elza Volonte un Ainārs Ostvalds.

Par ko tad stāsta  animācijas seriāls? Pieaugušo dzīve ar šādu Bingu arī ne vienmēr ir rožaina. Bērna augšana, mācīšanās un attīstība var būt ne tikai priekpilna, bet arī satraucoša.  Binga pasaulē pieaugušais ir Flops. Kad Bingam viņš ir nepieciešams, Flops ir klāt, lai vadītu viņu cauri ikdienas kāpumiem un kritumiem.

Dažreiz lietas neiet pēc plāna – un ar Binga un viņa draugu –Sullas, Koko un Pando palīdzību gan mazajiem, gan pieaugušajiem var pastāstīt, kā tikt galā ar ķibelēm. Katrs sazīmēs līdzīgu situāciju arī savā dzīvē. Binga stāsts ir pirmsskolas bērna uzvedība, kas pastāstīta pēc iespējas pozitīvāk un atbalstošāk.

 

Gaišus Ziemassvētkus!

 

Sarmīte Plūme, LTV Dokumentālo raidījumu daļas redaktore


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas