Search form

23.02.2017

Drukāt

Latvijas Televīzija pārraidīs konkursu “Supernova 2017 ” ar surdotulkojumu

Photo

Svētdien, 26.februārī pl. 21 : 25 LTV 7 jau otro gadu pēc kārtas ar surdotulkojumu pārraidīs LTV autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2017 “ finālu.


Šī konkursa finālists pārstāvēs Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas šoreiz notiks Ukrainā, Kijevā. 62. ikgadējā Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfināli ir paredzēti 9. un 11. maijā, fināls – 13.maijā. Pārraide ar tulkojumu zīmju valodā LTV 7 notiks vienlaikus ar oriģinālo pārraidi LTV 1.

“Supernova 2017 “ fināla tulkojumu zīmju valodā nodrošinās surdotulki Elza Volonte un Ainārs Ostvalds. Tiks tulkotas gan dziesmas, gan visas intervijas, pieslēgumi Radio Pieci. lv studijai un video sižeti, kas būs tiešajā ēterā. Elzai Volontei un Aināram Ostvaldam jau ir iegūta pieredze dziesmu tulkojumā pērnā gada konkursā “Supernova”.

Par ceļazīmi uz Eirovīziju 26.februārī sacentīsies: dziedātāja Santa Daņeļeviča ar dziesmu “”Your Breath”, dziedātājs The Ludvig ar dziesmu “I’m in Love With You”, mūzikas grupa “My Radiant You”ar dziesmu “All I Know” un poproka grupa “ Triana Park” ar dziesmu “Line”.

Īpašie viesi šajā vakarā būs solists Intars Busulis un “Supernova 2016” uzvarētājs Justs.

 

Sarmīte Plūme, LTV Dokumentālo raidījumu daļas redaktore
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas