Search form

13.04.2017

Drukāt

Latvijas Televīzijas īpaši sagatavotās filmas ar subtitriem Lieldienās

Photo

Līdzās ierastajiem raidījumiem un filmām Lieldienu laikam Latvijas Televīzija ir sagatavojusi īpašas filmas ar subtitriem, dodot iespēju tās noskatīties skatītājiem ar dzirdes traucējumiem.


15.aprīlī

Plkst. 21 : 25 LTV 1 pārraidīs režisora Jāņa Streiča veidoto mākslas filmu pēc Jāņa Klīdzēja motīviem “Cilvēka bērns “ – dvēselisku un poētisku stāstu par Latgali un tās ļaudīm.

Plkst. 19 : 00 LTV 7 programmā iekļauta Latvijas Televīzijā tapusī dokumentālā filma “Citāds ordenis” ( režisore Dace Slavinska, scenārists Harijs Beķeris). Tas ir stāsts par cilvēkiem, kas kļuvuši lieki un nevajadzīgi tuvākajiem, sabiedrībai. “Netiesājiet viņus, un jūs netapsit tiesāti. Jo mums katram ir tiesības augšāmcelties,” – tā filmas autori.

16.aprīlī, Pirmajās Lieldienās

Plkst. 16 : 00 LTV 7  sāks demonstrēt daudzsēriju televīzijas mākslas filmu  “Vecā jūrnieku ligzda”. Tā tapusi 1989.gadā pēc Viļa Lāča romāna “Zītaru dzimta” motīviem. Filmas režisors – Aloizs Brenčs.   Šajā svētdienā varēs noskatīties filmas 1. un 2.sēriju, nākamās sērijas LTV 7 pārraidīs  turpmākajās svētdienās – 23. un 30.aprīlī.

17.aprīlī, Otrajās Lieldienās

Plkst. 22 : 00 LTV 1 pirmizrādi piedzīvos režisora Vitālija Manska vispersoniskākā dokumentālā filma “Radinieki”. Režisors atklāj Krievijas –  Ukrainas konflikta aspektus, iedziļinoties “ierindas” cilvēku situācijās un uzskatos un parādot šo traģisko notikumu būtību.

 

Priecīgu skatīšanos Lieldienās!

 

Sarmīte Plūme,
LTV Dokumentālo raidījumu redaktore


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas