Search form

01.06.2017

Drukāt

Latvijas Televīzijā – pašvaldību vēlēšanu raidījumi ar surdotulkojumu

Photo

Gatavojoties pašvaldību vēlēšanām, kas norisināsies 3. jūnijā, Latvijas Televīzija (LTV) paredzējusi nodrošināt virkni raidījumu cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem, piedāvājot tos noskatīties ar surdotulkojumu LTV ēterā vai interneta vietnē www.ltv.lv


Vēlēšanu dienā, 3. jūnijā pl. 18  LTV 1 pārraidīs tradicionālās Dienas ziņas ar surdotulkojumu. Pl. 21 : 25 sāksies raidījums “Izvēlies nākotni! Pašvaldību vēlēšanas. Vēlēšanu nakts”. Visjaunāko informāciju par vēlēšanu norisi, rezultātiem un prognozēm varēs skatīties ar surdotulkojumu LTV interneta vietnē www.ltv.lv . Vēlēšanu nakts raidījums  paredzēts līdz pat vieniem naktī.

Jaunākās ziņas par pašvaldību vēlēšanu rezultātiem  LTV 1 pārraidīs nākamajā rītā,  4.jūnijā pl. 09  . Tās ar surdotulkojumu skatāmas interneta vietnē www.ltv.lv .

Savukārt pl. 18 : 35 sāksies diskusiju raidījums par pašvaldību vēlēšanu rezultātiem.  Arī to ar surdotulkojumu varēs redzēt www.ltv.lv. Visi šie raidījumi ar surdotulkojumu pēc tam ir pieejami LTV arhīvā interneta vietnē www.ltv.lv sadaļā “Nedzirdīgajiem”.

 

Sarmīte Plūme, LTV Dokumentālo raidījumu redakcijas redaktore


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas