Search form

09.10.2017

Drukāt

Raidījums par ārpolitiku “Pasaules panorāma”- ar subtitriem

Photo

No šodienas, 9.oktobra Latvijas Televīzija piedāvā saviem skatītājiem ar dzirdes traucējumiem jaunu raidījumu - «Pasaules panorāma», sagatavojot to ar subtitriem.


Raidījumi turpmāk tiks ievietoti LTV interneta platfomā www.lsm.lv sadaļā “Nedzirdīgajiem”. Tie ir iknedēļas raidījumi, kuri ar subtitriem būs pieejami ik katru jaunu pirmdienu.

Raidījums par ārpolitiku “Pasaules panorāma” piedāvā ziņas, kā arī intervijas par svarīgāko Baltijā un Ziemeļvalstīs, citviet Eiropā, kā arī visā pasaulē. Ar sižetu, interviju, grafiku, tiešsaistes sarunu un arī studijā aicināto viesu palīdzību tiek sniegts ieskats svarīgākajos notikumos un procesos, kas ietekmē dzīvi gan Latvijā, gan visā mūsu reģionā un pasaulē.

Raidījumu vada LTV Ziņu dienesta Ārzemju ziņu atbildīgais redaktors Imants Frederiks Ozols.

“Mēs dzīvojam mainīgā laikā, kurā notikumi visā pasaulē attīstās ļoti strauji un reizēm arī neprognozējami. Tie neapšaubāmi ievieš korekcijas arī mūsu valsts ekonomikā, kā arī sociālajos un politiskajos procesos. Vēlamies skatītājiem piedāvāt daudzveidīgu un izglītojošu informāciju, kas ļautu apzināties, kāda patiesībā nozīme ir ārpus Latvijas pieņemtajiem lēmumiem, kas vistiešākajā veidā ietekmē mūsu valsts iedzīvotāju ikdienu,” uzsver Imants Frederiks Ozols.

 

Sarmīte Plūme
LTV Dokumentālo raidījumu daļas redaktore


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas