Search form

27.10.2017

Drukāt

Jaunā izklaidējošā LTV spēle “Kurš ir kurš? “ ar subtitriem

Photo

No trešdienas, 1.novembra, trešdienās pl. 11 : 15 LTV 1 pārraidīs jaunu izklaidējošu spēli “Kurš ir kurš?” ar subtitriem. Ir paredzēti astoņi raidījumi, kas turpināsies līdz 27.


TV šovs “Kurš ir kurš?” jau vairākus gadus veiksmīgi pārraidīts daudzās pasaules valstīs – Francijā, Dānijā, Velsā, Kanādā, Itālijā, Portugālē, Zviedrijā, Norvēģijā, Grieķijā, Turcijā.

Citu valstu TV skatītāju iemīļotā spēle “Kurš ir kurš?” 2017. gada rudens/ziemas sezonā tiks pārraidīta arī Latvijā – sabiedriskās televīzijas LTV 1.kanālā sestdienu vakaros pl. 21.25.

Šova pamatideja ir parādīt, cik mēs Latvijā esam unikāli, kādās profesijās strādājam, kādi ir mūsu vaļasprieki un nodarbošanās. Starp mūsu sabiedrības locekļiem var uzmirdzēt īstas zvaigznes, daudzas jo daudzas profesijas ir interesantas, neatkārtojamas, aizraujošas, iemīļotas, nozīmīgas un fantastiskas.

Kas notiek pirmajā brīdī, kad satiekam kādu cilvēku, kad ieraugām viņu pirmo reizi? Mēs nekavējoties veidojam savu priekšstatu par viņu, un tas bieži ir balstīts uz pirmā brīža emocijām – vērtēsanas stereotipiem, pieņēmumiem, aizspriedumiem.

TV šovs “Kurš ir kurš?” aktualizēs cilvēka īpašības, kas cieši saistītas ar viņa profesiju, apspēlēs tās, neaizmirstot par humoru, smieklu devu un asprātīgām provokācijām.

Katrā raidījumā piedalīsies seši dalībnieki, katrs pārstāvot savu profesiju. Tie būs dažāda vecuma sievietes un vīrieši, kuriem katram ir konkrēts darbs, hobijs, nodarbošanās vai talants (piemēram, skolotājs, pavārs, celtnieks, masieris, jātnieks, vetārsts, ziedu kārtotājs u.c.).
Dalībniekiem būs jāliek lietā savas aktiera dotības, dedukcija, instinkts, improvizācijas prasmes, jāizceļ profesijas īpašā nozīme, lai ar patiesu azartu varētu nojaukt pēdas ekspertu komandām.

Katrā raidījumā piedalīsies divas ekspertu komandas ar sabiedrībā atpazīstamiem, populāriem cilvēkiem. Viņu uzdevums būs noteikt - kurš patiesībā ir kurš?

Liekas gaužām vienkārši? Taču patiesībā tā nemaz nebūs, jo ikviens no dalībniekiem apgalvos, ka tieši viņš ir gan skolotājs vai pavārs, gan celtnieks vai masieris…

Dalībnieku un ekspertu komandas uz katru spēli mainīsies, tādējādi 8 raidījumu laikā skatītājiem būs unikāla iespēja iepazīties ar 48 interesantām un aizraujošām profesijām un šo profesiju pārstāvjiem.

Taču tas vēl nav viss! Lai spēli padarītu vēl aizraujošāku, dalībnieki studijā veiks dažādus eksperimentus, kas ataino viņu profesiju. Piemēram, dalībnieks, kurš ekspertu komandai pārsteidzoši atgādinās vetārstu, tiks aicināts studijā veikt “eksperimentu” – noteikt piecu suņu sugas un veikt pirmo veselības pārbaudi vienam no suņiem.

Spēlē iesaistīsies arī skatītāji LTV studijā. Viņiem būs iespēja balsot par katru no sešiem eksperimentiem un izteikt savu viedokli – vai tiešām cilvēks, kurš veic uzdevumu, ir tās profesijas pārstāvis, par kuru uzdodas?

Un vēl kāds pārsteigums skatītājiem – raidījuma vadītāja būs aktrise Zane Daudziņa – pazīstama, iemīļota, asprātīga un sirsnīga personība, kura jutīs līdzi ikvienam spēles dalībniekam, jo arī viņa līdz pat filmēšanas beigām nezinās - kurš ir kurš?

Dažādu profesiju pārstāvji, sabiedrībā populāri cilvēki ekspertu lomās, āķīgi un pārsteidzoši eksperimenti, jautrība un humors jaunajā LTV šovā “Kurš ir kurš?” - – no 1.novembra to ar subtitriem varēs vērot arī cilvēki ar dzirdes traucējumiem. Pēc pārraidīšanas LTV 1 ēterā raidījumi tiks saglabāti interneta vietnē ltv.lsm.lv/ sadaļā “Nedzirdīgajiem”.

Šis būs gudrs, atraktīvs, Latviju un tās cilvēkus mīlošs raidījums!


 

 

Sarmīte Plūme
LTV Dokumentālo raidījumu daļas redaktore
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas