Search form

22.10.2019

Drukāt

Informācija par divām dokumentālajām filmām LTV

Photo

Sestdien, 26. oktobrī plkst. 21: 30 LTV 1 demonstrēs jaunu dokumentālo filmu “Meklējot Mr. Kauliņu” ar subtitriem. Tā būs filmas pirmizrāde LTV. Filmas režisors – Kaspars Roga. Režisors izvirzīts Nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps nominācijā “Labākā debijas filma”.


Filma stāsta par finansistu un šarmantu dzīves baudītāju misteru Kauliņu. Pēc sava biznesa kraha viņš pazūd bez vēsts, radiniekus un draugus atstājot par sevi pilnīgā neziņā. Viņa labākais draugs Kaspars Roga apņemas noskaidrot, kur palicis Kauliņš. Pēc vairākiem gadiem Roga viņu atrod Āfrikā, Sjerraleonē, kur Kauliņš ir sācis kārtējo bīstamo avantūru - dimantu meklēšanu.


Otrdien, 29. oktobrī plkst. 22: 05 LTV 1 pārraidīs filmu par bijušo Padomju Savienības līderi “Pirms un pēc Gorbačova”, bet bez subtitriem latviešu valodā, jo filmai oriģinālā versijā jau ir pievienoti daudz titru angļu valodā. Pa virsu papildu titri latviešu valodā traucēs filmas satura uztveri. Tādēļ LTV Programmu daļa nolēma izņēmuma kārtā šo filmu ar titriem latviešu valodā ievietot tikai LTV internetā vietnē www.lsm.lv.

Filma tiks ievietota www.lsm.lv  pēc tās demonstrēšanas LTV 1 ēterā (tātad 29.okt. īsi pirms pusnakts). To nosaka licences līgums par filmas iegādi.

Šī filma LTV interneta platformā būs pieejama 14 dienas.

 

Sarmīte Plūme, LTV Dokumentālo raidījumu redakcijas redaktore
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas