Search form

19.11.2019

Drukāt

Jauna LMT filma “Tur” – ar subtitriem LTV (video)

No 14.novembra ceturtdienu vakaros plkst. 21 : 45 LTV 1 demonstrēs jaunu Latvijā ražotu filmu “Tur” ar subtitriem. “Tur” aptver 10 sērijas, katru reizi tiks pārraidīts pa divām sērijām. Filma LTV 1 ēterā būs skatāma līdz pat 12.decembrim. Jāuzsver, ka reizē ar šo filmu kino ražošanā sevi piesaka mobilo sakaru un viedtelevīzijas operators LMT.


Filma “Tur” ir mūsdienu tehnoloģijās balstīts stāsts par mīlestību bez robežām. Galvenās varones Gundegas mīļotais ir gājis bojā.

Viņa, būdama informācijas tehnoloģiju speciāliste, izmisumā rada mākslīgo intelektu ar apziņu, kas pārņem viņas bojā gājušā drauga personību un turpina attiecības ar Gundegu. Tas rada virkni sarežģījumu, un Gundegai nākas atbildēt uz vairākiem lieliem jautājumiem.

Filmas režisors - Uldis Cipsts. Scenārijs tapis, sadarbojoties dramaturgiem Rasai Bugavičutei-Pēcei un Artūram Dīcim. Tāpat pie scenārija strādājis arī pieredzējušais fantāzijas seriālu autors Aleksejs Karaulovs. Palīdzīgu roku scenārija veidošanā snieguši informācijas tehnoloģiju speciālisti.

Galvenās lomas filmā atveido Ilva Centere un Artūrs Skrastiņš.

 

Sarmīte Plūme, Latvijas Televīzijas Dokumentālo raidījumu redakcijas redaktore
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas