Search form

02.09.2009

Drukāt

Videoziņas nr.3

Notikumi Latvijā

 

Starptautiskā Valūtas fonda aizdevums
 
Starptautiskais Valūtas fonds 27. augustā apstiprināja aptuveni 200 miljonu eiro (apmēram 140 miljoni latu) piešķiršanu Latvijai.
Apmēram 105 miljonus latu no šī otrā aizdevuma Latvija izmantos valsts budžeta finansēšanai, 35 miljoni latu rezervēti finanšu sektoram, tātad bankām.
Tādējādi valdība joprojām neveic reformas, kas atdzīvinātu ekonomiku un veicinātu uzņēmējdarbību, bet milzīgo aizdevumu vienkārši notērē ikdienas vajadzībām. Netiek domāts par nākotni.
Foto: http://94.100.0.237
  
Par nekustamā īpašuma nodokli
 
Latvijas iedzīvotāji ir satraukti par nekustamā īpašuma nodokli. Vispirms valdība paziņoja, ka nekustamā īpašuma nodoklis būs jāmaksā, ja dzīvoklis lielāks par 50 kvadrātmetriem, bet māja – lielāka par 100 kvadrātmetriem.
Tad sekoja citi varianti. Galu galā premjers V. Dombrovskis paziņoja, ka nekustamā īpašuma nodoklis nebūs lielāks par 0,4 %  no valsts noteiktās vērtības.
Jauno nodokli turpina izstrādāt Finanšu ministrija. Tuvākajā laikā priekšlikumi tiks izskatīti valdībā un tad tos iesniegs  Saeimai.
 Foto: www.varianti.lv
  
Izmaiņas Rīgas sabiedriskā transporta maršrutos
 
8. un 9. maršruta trolejbusiem pagarināts maršruts — to galapunkts ir pie Centrāltirgus.
Atcelti garie  maršruti: Imanta-Jugla(1.) un Tapešu iela-Mežaparks( 8.). «Rīgas satiksme» atzinusi, ka 1. un 8.tramvaja maršruti nav izdevīgi - tajos brauc maz cilvēku.
Palicis tikai viens garais – 3. tramvaja maršruts no Juglas līdz tirdzniecības centram «Dole» Ķengaragā.
No 1.septembra pa savu maršrutu atsākuši kursēt tramvaji 2.maršrutā «Tapešu iela-Centrāltirgus», 4.maršrutā «Imanta-Centrāltirgus», 5.maršrutā «Iļģuciems-Centrāltirgus-Mīlgrāvis» un 10.maršrutā «Bišumuiža-Centrāltirgus».
Tagad Rīgas sabiedriskajos transporta līdzekļos, braukšanas biļeti pērkot pie vadītāja, jāmaksā papildus 20 santīmi, tas ir, kopā 60 santīmi.
Foto: www.social.lv
 

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas