Search form

Zīmju valoda

Photo

Nedzirdīgie ierodas Briselē pievērst uzmanību zīmju valodai

30.09.2016

Šonedēļ vairāk nekā 1000 cilvēku no visas Eiropas Savienības (ES) ieradās Eiropas Parlamenta (EP) sēžu zālē, lai pieprasītu lielāku zīmju valodas atzīšanu un sabiedrība uzzinātu to, ka zīmju valodas tulka darbs ir salīdzināms ar mutvārdu tulkošanu daudzās publiskās iestādēs, to skaitā – arī Eiropas Savienībā.

Photo

Arī citi raksta par zīmju valodas alfabēta jubileju (video)

22.09.2016

Latvijas televīzija paralēli video sižetam ievietojusi arī rakstu par latviešu zīmju valodas alfabēta 65 gadu jubileju.

Photo

Piedāvā iespēju mācīties zīmju valodu

01.09.2016

1. septembrī Latvijas Nedzirdīgo savienība (LNS), pirmo reizi atzīmējot Latviešu zīmju valodas atzīšanas dienu, sniedz jebkuram interesantam iespēju iepazīties ar nedzirdīgo cilvēku kultūru un gūt ieskatu zīmju valodas pamatos.

Photo

Eiropas Valodu dienā: fakti par zīmju valodu

27.09.2013

 Vakar, 26. septembrī, tika atzīmēta Eiropas Valodu diena. Piedāvājam jums iepazīties ar faktiem par zīmju valodu, ko piedāvā Eiropas Moderno valodu centra Eiropas valodu dienai veltītā mājaslapa.

Photo

Austrija: Seminārs „Zīmju valoda profesionāliem mērķiem”

29.04.2013

No 15. līdz 17. aprīlim Austrijas pilsētā Grācā notika seminārs „Zīmju valoda profesionāliem mērķiem” („Signed Languages for professional purposes”) PRO- Sign projektā, ko finansē Eiropas Moderno valodu centrs (European Centre for Modern Languages).

Photo

Eiropas valodu dienā pirmo reizi oficiāli atzīmē zīmju valodas

29.09.2011

26. septembrī Eiropas Nedzirdīgo savienība (EUD) un Eiropas Padome (EP) atzīmēja Eiropas valodu dienas 10 gadu jubileju.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas